Nowa fryzura Katy Perry - hit, czy kit?

Era kolorowych peruk przeszła do historii. Przynajmniej na chwilę. Katy Perry co chwilę wpada na nowe, mniej lub bardziej udane pomysł na fryzjerskie metamorfozy. Jak podoba wam się ta najnowsza?

Jako brunetka wciąż zmieniała peruki, jednak odkąd zrezygnowała z ciemnego odcienia włosów, nie przestaje się zmieniać. Katy Perry po prostu kocha metamorfozy.

Parę miesięcy temu z brunetki stała się rudowłosa, potem przyszedł czas na blond, który szybko porzuciła, bo pokochała zuchwały róż. Dziś pora na kolejną odmianę. Tym razem wokalistka nie tylko zmieniła kolor, ale również obcięła włosy wybierając standardowego boba.

Jeśli chodzi o koloryzację - wreszcie ukłoniła się w stronę trendów. Dip-Dye to odmiana dwu lub trzytonowego farbowania. Może kojarzyć się z szaloną modą lat 90., kiedy to styl grunge królował, a wielu dziewczynom nie brakowało odwagi na nietypową zmianę koloru włosów.

Dziś jednak Dip-Dye wraca w zupełnie nowym wydaniu. Właśnie taką opcję prezentuje Katy Perry. I trzeba przyznać, że wygląda naprawdę interesująco. Wciąż jak na nią przystało jest kolorowo i uroczo, ale tym razem również modnie i stylowo.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Nowa fryzura Katy Perry - hit czy kit?Nowa fryzura Katy Perry - hit czy kit? fot. Eastnews

Zobaczcie również:

Hollywoodzki szyk gwiazd lat 30. i 40. - jak one to robiły?

Nowa fryzura Katy Perry to:
Więcej o: