Karnawałowy hit! Cekiny w makijażu

Już niebawem Święta, tuż po nich Sylwester i... karnawał! A jak karnawał to też zabawa do białego rana! W tym sezonie niech twoje oczy rozbłysną cekinami!

Trendy wciąż się zmieniają. Właściwie co sezon pojawiają się nowe propozycje dotyczące makijażu, fryzur i różnego rodzaju dodatków . Ma to naturalnie swoje plusy i minusy. Niezaprzeczalną zaletą jest jednak to, że przynajmniej nie jest nudno.

Co nas czeka tym razem?

Tej zimy podczas karnawału jak zawsze stawiamy na blask , ale tym razem trochę innego rodzaju. Pat McGrath - znana na całym świecie wizażystka - proponuje nam cekiny! Poprzecinane półksiężyce stanowią niezwykle innowacyjny element wieczorowej charakteryzacji. Niby niepozorne, ale jednak przyciągające uwagę. Kąt padania światła wpływa na to jak będą się mienić.

Uwaga! Jeśli stawiamy na tak niecodziennie propozycje - reszta wizażu niech lepiej pozostanie subtelna. Przesada jest nie wskazana.

Skóra powinna wyglądać świeżo i być odpowiednio nawilżona. Korektor w płynie - mile widziany, bo oko ma być rozświetlone. Jeśli chodzi o policzki - wybierzcie subtelny, mroźny róż. Rzęsy można delikatnie(!) wytuszować.

Do przyklejenia cekinów możemy użyć kleju do rzęs . To, czy przykleicie je na dolną, czy na górną powiekę, zależy tylko od was. Pat McGrath poleca użycie obu części.

Jak podoba wam się ta propozycja? Przekonująca?

srebrne cekinysrebrne cekiny srebrne cekiny

Zobacz także:

Plastry powiększające oko - rewolucja na rynku kosmetycznym?

Jak podoba wam się propozycja cekinowego makijażu?
Więcej o: