Triki w makijażu - cień może zdziałać cuda!

Zimą zmieniamy odrobinę kierunek w charakteryzacji. Żywe, neonowe odcienie czekają na wiosnę, a my tymczasem odkrywamy sekrety nieco bardziej przygaszonych kolorów.

Kolory ziemi: brązy, beże i szarości wcale nie muszą być smutne! Cień do makijażu w takich barwach jak żaden inny kosmetyk nada spojrzeniu głębi i tajemniczości. Można łączyć go z minimalistycznym makijażem, bo jeden produkt jest w stanie sprawić, że nasza charakteryzacja będzie spektakularna.

Dodajmy, że tusz, kredka, czy eyeliner się nie przydadzą, bo brązowy cień z rozświetlającymi drobinkami sprawi, że oko nabierze zupełnie innego wyrazu. Poza tym pasuje do każdego typu urody, niezależnie jaki mamy kształt twarzy.

To 'must have' tego sezonu!

Malując się nie zapominajmy jednak o podkładzie. Cera ma być świeża i świetlista. To podstawowy warunek każdego udanego makijażu. Cień aplikujemy wysoko, prawie pod samą brwią. W tym przypadku świetnie sprawdzą się też cienie kremowe lub te w postaci pyłków.

Doskonałym uzupełnieniem makijażu będzie matowa, pudrowa pomadka i mroźny, brzoskwiniowy odcień różu do policzków.

Makijaż z wykorzystaniem kolorów ziemi - wykorzystuje również wiele gwiazd. Jennifer Lopez ma w tym temacie największe doświadczenie i zawsze wygląda zjawiskowo.

Zapraszamy do naszej galerii!

Więcej o: