Gwiazdy bez makijażu - Sandra Bullock

Zwykle oglądamy je w świetle fleszy i zwykle wyglądają olśniewająco. Zazdrościmy im urody i uroku jaki rozsiewają wokół siebie. Jednak kiedy światła gasną... widzimy osoby, które są dokładnie takie same jak my.

Nikt nie rodzi się gwiazdą filmową. Gwiazdą można się stać. I choć oglądając uroczyste gale często zdarza nam się myśleć, że chętnie zamienilibyśmy się ze sławną osobą na życia, tak naprawdę wyobrażamy sobie ich rzeczywistość w samych superlatywach.

Nie jest łatwo być znaną osobą. Fakt bycia rozpoznawalnym z pewnością ma więcej minusów niż plusów. Jednym z nich jest brak anonimowości i paparazzi, którzy czyhają za każdym rogiem. Wyjście do sklepu bez makijażu urasta na rangi prawdziwego wydarzenia. Celebrytki najczęściej nie czują się w takiej sytuacji komfortowo... no chyba, że nie mają problemu z tym jakie są naprawdę, i na co dzień nie udają nikogo innego.

Taką osobą jest właśnie Sandra Bullock, którą parę dni temu sfotografowano w nieco bardziej codziennej stylizacji. Niektóre gwiazdy bez makijażu są wręcz nie do poznania. Nie ona. Artystka od lat niewiele się zmienia. Nie stawia na operacje plastyczne ani mocne, wyraziste makijaże. Jest sobą i to niezależnie od tego czy patrzy na nas ze szklanego ekranu, czy też przemierza w adidasach ulice Nowego Jorku.

Sandra BullockSandra Bullock fot. kolaż lula.pl

Zobaczcie również:

Karnawałowy hit - cekiny w makijażu

Więcej o: