Emma Stone i Olivia Wilde - piękne dla Revlon

Już od dawna wiemy, że Emma Stone i Oliwia Wilde są nowymi ambasadorkami marki Revlon. Wreszcie jednak pojawiły się kampanie reklamowe z pięknymi aktorkami w roli głównej.

Marka Revlon stała się bogatsza o dwie nowe ambasadorki. Są nimi Emma Stone i Olivia Wilde. Już od kilku miesięcy czekaliśmy na moment pojawienia się kampanii reklamowych z ich udziałem. Rezultaty są więcej niż zadowalające. Obie aktorki świetnie sprawdziły się w nowych rolach.

Wizażem zajęła się znana Gucci Westman - makijażystka i globalny dyrektor artystyczny marki.

Kariera obu pań w ostatnim czasie nabrała tempa. Coraz częściej pojawiają się na czerwonym dywanie, a ich twarze stają się coraz bardziej rozpoznawalne.

"To niezwykle utalentowane aktorki, które idealnie odzwierciedlają kobietę Revlona. Czarujące, pewne siebie i śmiałe. Wspólnie będziemy budować i wzmacniać nasze relacje z fanami - mówi Alan T. Ennis - prezes Revlonu.

Emma Stone i Olivia Wilde dołączą do grona znanych gwiazd, takich jak: Halle Berry, Elle Macpherson, Jessica Alba, czy Jessica Biel.

Obie panie są podobno zaszczycone faktem dołączenia do "rodziny Revlon".

Oto komentarz na ten temat Olivii Wilde:

Zawsze podziwiałam markę Revlon za dodawanie kobietom pewności siebie i dawania narzędzi, dzięki którym mogą czuć się piękne zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz siebie. Marka nie boi się kłaść nacisk na detale, które dla mnie mają ogromne znaczenie. Uwielbiam ją również za to, że używają swojej ogromnej rozpoznawalności na całym świecie do czynienia dobra oraz dbania o rozwój świadomości kobiet na temat ich zdrowia. To ekscytujące przyłączyć się do firmy o tak dużym sercu".

Emma Stone:

Doskonale pamiętam moją mamę malującą się tymi kosmetykami. pamiętam jak czekałam na moment, w którym i ja będę mogła już ich używać. Revlon jest liderem i innowatorem w świecie kosmetycznym".

To oczywiste, że obie panie mają powód do radości! Podpisanie umowy oznacza dla gwiazd szereg korzyści i to nie tylko materialnych.

Naszym zdaniem - obie mają bardzo ciekawą a jednocześnie dość delikatną urodę , którą można upiększać na wiele różnych sposobów.

Jak podobają Wam się zdjęcia?

Zagłosujcie w naszym sondażu - które podoba wam się bardziej!

Emma Stone w kampanii reklamowej marki RevlonEmma Stone w kampanii reklamowej marki Revlon Fot. Materiały promocyjne

Olivia Wilde w kampanii reklamowej marki RevlonOlivia Wilde w kampanii reklamowej marki Revlon Fot. Materiały promocyjne

Zobaczcie także:

Zamaskuj rozszerzone naczynka

Które zdjęcie z nowej kampanii reklamowej marki Revlon podoba wam się bardziej?
Więcej o: