Fryzura w stylu Gwen Stefani - hit czy kit?

Charakterystycznemu stylowi retro, Gwen Stefani wierna jest od lat! Tematyczne fryzury i makijaże nie wychodzą z mody, a piękna wokalistka z powodzeniem to wykorzystuje.

Piosenkarka przez lata wypracowała sobie charakterystyczny dla siebie wizerunek. Słynie z niepowtarzalnego stylu retro, który przeszedł do klasyki gatunku. Gwiazda już od czasów No Doubt urzekała porcelanową cerą, która idealnie komponowała się z jej platynowymi włosami. Charakteru dodawała czerwona szminka , z którą piosenkarka nie rozstaje się do dziś.

Jako jedna z nielicznych gwiazd rzadko stawia na zmiany dotyczące koloru włosów, czy charakteryzacji. Wokalistka lubi jednak urozmaicać swój wizerunek ciekawymi fryzurami, które charakterem nie odbiegają od tak lubianego przez nią stylu retro.

Parę dni temu artystka wybrała dość nietypową fryzurę, która mimo, że doskonale do niej pasuje i wygląda ciekawie - nie wszystkie kobiety czuły by się w niej komfortowo. Oryginalna propozycja uczesania (tzw. precla) wygląda niebanalnie, ale musi być dopasowana do reszty stylizacji i połączona z odpowiednim makijażem.

Jeśli podoba wam się takie uczesanie - oto krótki instruktaż:

1) Całość włosów zaczesujemy mocno do przodu (najlepiej zrobić to głową w dół) i wiążemy w kucyka tuż przy czole.

2) Włosy, które z tyłu odstają zawijamy i przypinamy spinkami.

3) Kucyk delikatnie tapirujemy i zawijamy w charakterystyczny wałeczek.

Szczegóły na wideo:

 

Jak wy oceniacie tą fryzurę?

Jak podoba wam się fryzura retro w stylu Gwen Stefani?
Więcej o: