Czerwony manicure na walentynki

W walentynki czerwień obowiązkowa!

Nie ma nic seksowniejszego i bardziej kobiecego niż zadbane paznokcie pomalowane czerwoną emalią . Nie na darmo taki manicure często noszą najgorętsze nazwiska show-biznesu: Dita Von Teese, Eva Mendes, Rihanna, Beyonce, Rosario Dawson, Kate Hudson czy Sienna Miller. Wiedzą o tym także nasze Czytelniczki - pod jednym z artykułów Paulinqa napisała:

Uważam, że do malowania się czerwoną szminką trzeba mieć wyczucie. Trzeba wiedzieć na jaką okazję jej użyć oraz z czym ją połączyć. Ja chyba pozostanę przy małym czerwonym akcencie jakim są paznokcie pomalowane na kolor czerwony :)

Lakiery OPILakiery OPI fot. mat. prasowe

Fot. lakiery OPI - 42 zł/szt.

Nam bardzo podoba się czerwony manicure i to nie tylko na romantyczne okazje, ale i na co dzień - oczywiście, zależnie od możliwości (praca, szkoła). Niestety, znalezienie dobrego jakościowo lakieru, który długo wytrzymuje na paznokciach i ładnie kryje, jest bardzo trudne. Tutaj dajemy Wam pole do dyskusji - macie jakieś sprawdzone czerwone emalie do paznokci, które z czystym sumieniem poleciłybyście przyjaciółce? Może lubicie któryś lakier z GALERII ?

Komentujcie!

Czytaj dalej:

Słodkie i miłosne aromaty kosmetyków

MUST HAVE: srebrny lakier do paznokci

Więcej o: