Domowe SPA - maski, peelingi i kompresy

Nie ma nic przyjemniejszego niż relaksujące domowe SPA z koleżankami. Koniecznie zorganizuj sobie towarzyskie lub indywidualne popołudnie dla twarzy i ciała w te mroźne dni!

Zimą nie chce się nam wychodzić z domu , ponieważ jest to strasznie niekomfortowe. Właściwie nic nam się nie chce, bo deficyt słońca daje o sobie znać sennością. Może będzie się lepiej funkcjonowało i poprawi się nastrój, jeżeli spędzimy popołudnie na dbaniu o siebie ? To świetny pomysł na babską imprezę, jak i relaks w pojedynkę!

Fot. maska 4D nawilżająca i dotleniająca dermopHarma+

Na taki wieczór, oprócz zdrowych przekąsek, napojów i aromatycznych świeczek , warto przygotować kosmetyki, a cóż kojarzy się z relaksem bardziej od maseczki ? Obecnie mamy ogromny wybór tego typu kosmetyków biorąc pod uwagę spectrum działania, zapach, formę, pojemność i cenę. Popularne stały się warianty w saszetkach , które można kupić już za kilka złotych. Stosunkowo niedawno pojawiły się też gotowe maski nasączone przeróżnymi "eliksirami", które mają przygotowany "wykrój" na dłonie, dolne i górne powieki, okolice ust czy twarz - najdziecie takie w ofercie marki BeautyFace i dermopHarma+.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII , w której znajdziecie maseczki, peelingi i kompresy w tej nowej i klasycznej formie wraz z cenami!

Czytaj dalej:

Odkryj moc aloesu!

Zdrowe słońce w tubce - samoopalacze

Jak często używasz maseczek do twarzy?
Więcej o: