Lagerfeld - tajemnica białego kucyka

Czy jego kucyk jest szary czy biały? Jaki sposób ma na swoją stylizację fryzury?

Fryzura Lagerfelda , która od wielu lat nie uległa zmianie, jest nie tylko jego znakiem rozpoznawczym, ale również bardzo dobrze strzeżoną tajemnicą. Nie oszukujmy się biały kucyk Lagerfelda jest jego znakiem rozpoznawczym, tak jak materiał bouclé dla Chanel . Od lat zadajemy sobie pytanie, jak Karl dba i stylizuje swoje włosy - teraz już to wiemy...

Kucyk został zdemaskowany, a może inaczej: Karl Lagerfeld zdradził w końcu tajemnicę swojej białej kitki. W obszerny wywiadzie dla niemieckiej gazety "Der Bild" projektant uchyla rąbka tajemnicy:

" Stylizuje sobie włosy, tylko dlatego, bo nie lubię, kiedy podczas malowania opadają mi na twarz. To takie irytujące. I tak naprawdę, moje włosy nie są wcale białe, tylko raczej szare, a ja bardzo nie lubię tego koloru. Aby osiągnąć mój  biały efekt na włosach używam do tego suchego szamponu Klorane. To najlepsze rozwiązanie! W taki sposób moje włosy są zawsze czyste!"

Karl Wielki polega na małym, niepozornym pomocniku jakim jest szampon do stosowania na sucho. Zaskoczeni?! Niestety Lagerfeld nie chciał zdradzić podczas wywiadu, czy kiedykolwiek myślał o jakiejś innej fryzurze. Bo jak stwierdził może jego fryzura jest biała jak śnieg, ale nie jest na pewno jak zeszłoroczny śnieg.

Więcej o: