Lip Kit by Kylie Jenner trafi do sprzedaży dzisiaj wieczorem. Rewolucyjny? Nie, ale bardzo modny [AKTUALIZACJA]

O tym, że Kylie stworzy swoją linię kosmetyków mówiła już dawno i regularnie podgrzewała plotki. W końcu pokazała, co naprawdę wejdzie w skład Kylie Lip Kit.

Już dzisiaj, 30 listopada , swoją premierę będą mieć pierwsze produkty Kylie Jenner. Młoda celebrytka idealnie wykorzystała popularność tematu swoich ust i stworzyła, oczywiście, szminki. Nie wiemy jeszcze ile będą kosztować tego dowiemy się dzisiaj około godziny 18 naszego czasu, kiedy Kylie Lip Kit trafi w końcu do sprzedaży.

Co wiemy?

Wiemy, że Kylie Lip Kit to w zasadzie trzy oddzielne zestawy, które składają się z matowej pomadki w płynie i dopasowanej do niej konturówki. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: Dolce K, Candy K i True Brown K.

Do promocji, Kylie używa oczywiście mediów społecznościowych, przede wszystkim Snapchata i Instagrama. Założyła nawet oddzielny profil LipKitbyKylie , który w kilkanaście godzin zdobył kilkadziesiąt tysięcy fanów. To pokazuje, ile fanek celebrytki czeka na możliwość posiadania ust jak Jenner.

To właśnie na Instagramie pokazała, jak pomadki wyglądają na skórze. Do wyboru będziemy mieć ciemny, czekoladowy brąz, przygaszony róż oraz szarawy beż, który wpada nieco w róż. Nie są to specjalnie rewolucyjne kolory, ale na pewno będą pasować wielu odcieniom cery. Na dodatek idealnie wpisują się w ostatnie trendy, szczególnie Dolce i True Brown.

Znamy kolory, konsystencję, wiemy, jak szminki prezentują się na skórze, ale nie wiadomo niestety, jaka będzie ich cena. Jak na razie wszystkie szczegóły owiane są tajemnicą. Link do strony sprzedażowej pojawi się na profilu LipKitByKylie dopiero w momencie premiery o 18. Biorąc pod uwagę popularność Kylie w internecie i mody na matowe szminki w płynie, pomadki mogą zniknąć w sekundę. Według Kylie, komplety będą wysyłane do "większości krajów na świecie", ale nie wiadomo jeszcze, do których. Jednak jeśli jesteście zainteresowane kupnem, radziłabym uważnie śledzić wszystkie internetowe profile Jenner.

O Kylie można mówić wiele różnych rzeczy i można jej nie lubić, ale trzeba przyznać jej (lub jej ekipie) umiejętność wykorzystania wizerunku i prowadzenia internetowego biznesu. Najpierw strona i aplikacja, teraz sprytna promocja w mediach społecznościowych...

Aktualizacja: Jak można się było spodziewać, strona bardzo szybko przestała wyrabiać i fala ludzi próbujących kupić szminki szybko ją zablokowała. Szminki wysprzedały się ekspresowo, według niektórych źródeł nawet w 40 sekund. Cena zestawu wyniosła 29 dolarów a wysyłka do Polski kosztuje około 13.

Co sądzicie o kolorach wybranych przez Kylie? Staniecie w wielkiej, internetowej kolejce po szminki? Jak uważacie, jak szybko znikną?

Zobacz wideo
Więcej o: