Codziennie przez ostatnie 365 dni wrzucała na Instagram nowe zdjęcie warkocza. Zobacz, jakie upięcia stworzyła fryzjerka gwiazd Sarah Potempa

Czesała Aniołki Victoria's Secret, Taylor Swift i wiele innych gwiazd. Wszystko prace wrzucała na Instagram. Zobacz jej niesamowite warkocze.

Internetowe wyzwania zyskują coraz więcej popularności. Motywują ludzi do działania i pobudzają kreatywność. Kiedy podejmuje je fryzjerka gwiazd wiemy, że wyniki będą niesamowite. Sarah Potempa nas nie zawiodła. Codziennie, przez cały 2015 rok, publikowała zdjęcie stworzonego przez siebie upięcia.

Niektóre tworzyła na sobie, inne były to fryzury, które robiła gwiazdom na wielkie wyjścia lub imprezy. Wśród jej klientek znalazły się między innymi Emily Bunt, Hailee Steinfeld czy Sarah Sampaio. Poza wyzwaniem, Sarah czesała także Aniołki Victoria's Secret na największy, coroczny pokaz marki. Tam, zamiast warkoczy, była odpowiedzialna za charakterystyczne, luźne loki.

Jeżeli jeszcze uważacie, że warkocz to nudna fryzura, upięcia, które stworzyła Sarah na pewno odmienią wasze stanowisko. Wszystkie jej zdjęcia znajdziecie na jej profilu na Instagramie albo pod tagiem #365daysofbraids .

Więcej o: