Lubisz słodkie, owocowe perfumy? Najnowszy zapach Katy Perry to coś dla ciebie

Znana piosenkarka po raz kolejny lansuje swoje najnowsze perfumy. Jak pachnie kompozycja Mad Love?

 "Figlarny, lecz pełen uroku, miłosny eliksir, któremu nie będziesz mogła się oprzeć!"  Tak producenci opisują najnowszy, ósmy już, zapach stworzony we współpracy z Katy Perry.

Jak pachnie Mad Love? Jest to słodka, owocowa kompozycja, która ma w sobie także seksowne, kwiatowe i drzewne nuty. Główne nuty to sorbet jabłkowy i truskawka, ale wyczujemy tutaj także jaśmin, piwonię czy serduszkę. Bazą zapachu jest piżmo, drewno kokosowe i drzewo sandałowe.

To zdecydowanie propozycja dla młodych, aktywnych i figlarnych dziewczyn. Flakon został zaprojektowany tak, aby przypominał pieczęć ze starodawnego listu miłosnego. Zresztą wszystko kręci się tutaj dookoła miłości. Nazwa, buteleczka a także serduszka, którą możemy znaleźć w składzie. Sama Katy Perry wciela się w postać Kupidyna, który zapachem namawia nas do miłości.

Zapach będzie dostępny w wybranych drogeriach już od sierpnia 2016 roku. Zakupimy go w trzech rozmiarach (15, 30 i 50ml za 65, 102 i 140zł), a także w formie dezodorantu (75ml za 39zł).

Więcej o: