Look gwiazd: Reese Witherspoon naturalnie

Na jaki "look" stawia nagrodzona Oscarem aktorka ze Spaceru po linie?

Reese Witherspoon to utalentowana aktorka znana z, szybko zapadającej w pamięć, dziecięcej urody. Najczęściej wybiera naturalny "look", taki jak w przypadku sesji do filmu How Do You Know w Berlinie.

Reese jest blondynką o niebieskich oczach . Owszem, zmienia kolor włosów, ale tylko je rozjaśnia , by nadać im bardziej wyrazistego charakteru. Aktorkę, prawie przy każdej oficjalnej i bardziej "przyziemnej" okazji, zobaczyć można uczesaną i umalowaną w podobny sposób. Wybiera zawsze naturalny i subtelny wizerunek, w tym proste fryzury na rozpuszczonych włosach - z grzywką lub bez i ledwo widoczny makijaż "nude look". Reese, w przeciwieństwie do innych gwiazd , maluje się tak delikatnie, że spokojnie może pozwolić sobie na niespodziewane zdjęcia, bo nawet przyłapana bez makijażu będzie wyglądać prawie tak samo, czyli pięknie.

Jak podoba się Wam koncepcja Reese? Wolicie często zmieniać fryzury i mocniej się malować, czy może jesteście zwolenniczkami naturalnego stylu , któremu jest wierna aktorka?

Look gwiazd: Reese Witherspoon naturalnieLook gwiazd: Reese Witherspoon naturalnie fot. East News

Więcej o: