Nowa marka ekologicznych kosmetyków wchodzi na polski rynek- M Picaut

Pewnego dnia szwedzka modelka Mette Picaut postanowiła stworzyć linię kosmetyków naturalnych, ekologicznych i efektywnych. Stworzyła markę, która już trafia na polski rynek!

Mette urodziła się w Goeteborgu w 1967 roku. W latach 1989 - 2000 pracowała jako modelka, głównie w Tokio, ale także w Skandynawii, Paryżu, Madrycie, Hamburgu, Atenach, Mediolanie, Londynie, USA, Hong Kongu i Australii. Mette studiowała także pielęgniarstwo oraz tradycyjną medycynę chińska, akupunkturę. Podróżowała po całym świecie szukając składników, które naturalnie dbały by o naszą skórę. Gdy zgromadziła odpowiedni poziom wiedzy - stworzyła markę, która mimo, że bardzo młoda (została wprowadzona na rynek szwedzki zaledwie rok temu) już zbiera światowe nagrody.

M Picaut Swedish Skincare jest zatem ekskluzywną linią produktów do pielęgnacji skóry twarzy. Składa się z tego, co w naturze najczystsze. Wszystkie produkty są wolne od olejów mineralnych, parabenów, silikonów, siarczanow, niepotrzebnych wypełniaczy i sztucznych barwników. Produkcja odbywa się w Szwecji.

Dla mnie zaczęło się wszystko od tęsknoty za produktami, które nie tylko są naturalne, ekologiczne, fantastycznie działają na skórę, ale również uspakajają moje zmysły. Granice pomiędzy modą, designem, podróżami, pielęgnacją skóry zaczęły zacierać się   Tak jak w Vintage Couture, gdzie wełna styka się z jedwabiem, gdzie starożytna wiedza spotyka najnowsze technologie.

Składniki serii M.Picaut pochodzą z czystych upraw. Zamiast składników syntetycznych produkty zawierają te naturalne na przykład masło kakaowe. Łącząc naturalne składniki z aktywnymi peptydami osiągnięto bardzo zadowalające efekty. Produkty zatem czerpią jednocześnie z natury i z nauki.

By dokładniej zapoznać się z produktami - zajrzyjcie do naszej galerii!

Ponieważ marka stawia na polskim rynku dopiero swe pierwsze kroki - można zakupić je w sklepie internetowym. Niebawem jednak trafią również na półki sklepowe.

Szczegóły znajdziecie na stronie:

www.mettepicaut.pl

Więcej o: