Błyszczyk z hormonami szczęścia- nowość marki Deborah

Nowe błyszczyki marki Deborah wyzwalać mają hormon szczęścia, zostały również wzbogacone formułą zwiększającą ich trwałość. Wypróbowałyście już?

Neurokosmetyki to produkty, które zawierają aktywne składnike, mające wpływ na skórny system nerwowy. Ich zadaniem jest również zwiększone uwalnianie neuroprzekaźników, takich jak dopamina.

W laboratoriach Deborah Milano stworzono innowacyjny błyszczyk Euphoric Shine Lip Gloss 24 ORE . Jego skład wiąże się z uprzednimi badaniami na temat neuroprzekaźników. Jego formuła została wzbogacona o Lasting Shine Dh Complex zapewniający długotrwały kolor przez wiele godzin. Delikatna żelowa konsystencja ma zapewnić wyjątkowe wygładzenie.

W składzie znajdują się:

- aktywne składniki zawierające ekstrakt z pieprzu brazylijskiego nadającego ciepły, zmysłowy zapach, używanego przez Indian jako stymulator charakteryzujący się ostrymi i dodającymi energii właściwościami, nadaje również ciepły, zmysłowy zapach,

- olej z nasion Sacha Inchi - rośliny występującej w Ameryce Południowej. Sacha Inchi jest jednym z największych źródeł roślinnych nienasyconych kwasów tłuszczowych OMEGA (3, 6, 9)

- ekstrakt z niebieskiego maku - niezwykłego kwiatu rosnącego u wybrzeży Morza Śródziemnego, będący symbolem płodności w Azji

- witaminę E,

- specjalne lśniące perełki nadające niezrównany połysk

KOLORY:

1 - ENDLESS CANDY PINK

2 - FOREVER FUCHSIA

3 - RASPBERRY NON-STOP

4 - TIMELESS CASSIS

5 - NEVER-ENDING PINK

6 - INFINITE CORAL

7 - ETERNAL PEACH

8 - UNLIMITED CARAMEL

9 - PERPETUAL PLUM

10 - STAYING SCARLET

Wszystkie nowe kolory znajdziecie w naszej galerii!

Cena: 39,90 zł

Błyszczyk Euphoric Shine Lip Gloss 24 ORE marki Deborah dostępny jest w dobrych sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju oraz w wybranych Perfumeriach Douglas.

Nowość od Deborah - błyszczyk z hormonami szczęściaNowość od Deborah - błyszczyk z hormonami szczęścia Fot. Materiały prasowe

Więcej o: