Sarah Harding i jej makijaż w gotyckim stylu

Sarah Harding przeszła ostatnio totalną metamorfozę! Zwraca naszą uwagę również udanymi makijażami. Zobaczcie jej make up w gotyckim klimacie, z modnym purpurowym kolorem pomadki!

Parę dni temu dziewczyny z zespołu Girls Aloud uczestniczyły w otwarciu nowego klubu w Londynie. Pojawiła się tam również Sarah Harding , która postawiła niedawno na zmianę swojego wizerunku. Ze słodkiej i seksownej blondynki wyłoniła się szatynka, której stylizacje znacznie odbiegają od dawnych charakteryzacji.

Dziś Sarah wygląda bardziej elegancko i stylowo. Zmiana naszym zdaniem wyszła jej na dobre!

Na otwarcie klubu Sarah założyła długą, czarną suknię do kostek, która wraz z nową fryzurą i makijażem tworzyła delikatnie gotycki look. W podobnym klimacie planowany jest również ślub artystki , który odbędzie się już niebawem.

Niedawno pisaliśmy o modnym purpurowym kolorze pomadki. Sarah udowadnia, że ten odcień wcale nie jest zbyt ciemny i na wieczorowym przyjęciu prezentuje się wręcz idealnie!

Przypomnijmy, że podczas prezentacji wiosenno - letnich kolekcji w Paryżu, projektanci tacy jak: Louis Vuitton, Emanuel Ungaro, Yves Saint Laurent, czy Givenchy postawili w swoich pokazach na makijaż, w którym rolę główną grała właśnie purpurowa pomadka.

W nadchodzącym sezonie będzie to kolejny trend w dziedzinie makijażu. Odcień kojarzy się z kwiatowym aromatem, doskonale prezentuje się zarówno przy bladej jak i bardziej opalonej cerze. Sarah Harding jest żywym dowodem na to, że warto postawić na zakup pomadki w tym kolorze!

Pomadka Pupa,w kolorze Deep Violet, cena ok. 60zł

SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Jak wam się podoba?

Zobacz również:

Makijaże Luli - czerwień na powiekach

Więcej o: