Emma Watson dla Lancome - startują przygotowania do kampanii

Zdjęcia do nowej kampanii Lancome z Emmą Watson w roli głównej rozpoczęte. Zobaczcie w jakim klimacie odbyła się sesja, którą zajął się sam Mario Testino!

Emma Watson została nową twarzą Lancome już jakiś czas temu. Wybrano ją nie bez powodu. Marka, którą przez długi czas reklamowały takie gwiazdy jak Penelope Cruz i Julia Roberts postawiła na odświeżenie swojego wizerunku.

Po sukcesach związanych z aktorstwem, świat zwrócił na Emmę baczniejszą uwagę. Najpierw była przez pewien czas twarzą marki Burberry , następnie stworzyła kolekcję dla ekologicznej firmy People Tree , teraz będzie ambasadorką jednej z najbardziej znanych i luksusowych marek kosmetycznych na świecie.

To duże osiągnięcie jak na 21 rok życia!

Youcef Nabi, prezes Lancome International tak uzasadniał wybór Emmy na ambasadorkę:

Dzięki swemu urokowi i romantyzmowi połączonym z nieprawdopodobną nowoczesnością Emma Watson stała się ikoną swego pokolenia. Jesteśmy zadowoleni z tej nowej współpracy, ??która wprowadzić ma nowego ducha do marki Lancome".

Sama Emma z kolei była bardzo podekscytowana. Z niecierpliwością czekała na współpracę z Mario Testino. Na plan zdjęciowy wybrano historyczną już ulicę Paryża, Saint-Germain-des-Pres słynącą z klimatycznych kawiarni i restauracji.

Byliśmy ciekawi jakie produkty promować będzie artystka. dziś wiemy już, że zdjęcia robione były do kampanii reklamowej perfum Lancome Trésor Midnight Rose.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia. Ciekawi jesteśmy efektów końcowych!

Jak podoba wam się stylizacja Emmy Watson?

Zobaczcie też:

Jak oceniacie wybór Emmy watson na ambasadrokę lancome?
Więcej o: