Wiosenne nowości marki Yves Rocher

Marcowe nowości Yves Rocher są już dostępne w sklepach. Produkty do demakijażu, kremy, panki i żele słynące ze swych niepowtarzalnych zapachów. Próbowałyście już?

Wśród marcowych nowości znajdziecie między innymi cały szereg produktów do demakijażu na bazie trzech herbat:

- Wyciąg z zielonej herbaty: działanie detoksy kujące i antyutleniające

- Wyciąg z białej herbaty: działanie detoksy kujące dotleniające komórki

- Wyciąg z herbaty z Madagaskaru: działanie detoksy kujące wzmacniające ochronę komórek.

Oto lista nowości:

1. Aksamitne mleczko do demakijażu

Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z białej herbaty, wyciąg z herbaty z Madagaskaru, olejek z migdała, olejek sezamowy z biologicznych upraw. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

2. Tonik do demakijażu usuwający oznaki zmęczenia

Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z białej herbaty, wyciąg z herbaty z Madagaskaru, woda z mięty pieprzowej i rumianku z biologicznych upraw.  Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

3. Płyn micelarny do demakijażu

Składniki pochodzenia roślinnego:  Wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z białej herbaty, wyciąg z herbaty z Madagaskaru, woda z rumianku z biologicznych upraw, olejek z róży Muskat.  Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

4. Krem do demakijażu

Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z białej herbaty, wyciąg z herbaty z Madagaskaru, olejek z bawełny i sezamu z biologicznych upraw, woda z rumianku z biologicznych upraw.

5. Pianka peelingująca do demakijażu

Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z białej herbaty, wyciąg z herbaty z Madagaskaru, puder z pestek moreli.  Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

6. Chusteczki do demakijażu - 20 chusteczek,

Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z białej herbaty, wyciąg z herbaty z Madagaskaru, aloes z biologicznych upraw

7. Krem koloryzujący przywracający blask na dzień

Ma zstąpić  w słoneczne dni codziennie stosowany krem do pielęgnacji twarzy.  Jeden odcień kolorystyczny kremu do wszystkich typów karnacji.

Składniki pochodzenia roślinnego: Oligosacharydy z jabłka, woda z hamamelisu z ekologicznych upraw, wyciąg z aphlo?a, wyciąg z białej herbaty. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

8. Żel do mycia rąk Kwiat lotosu Flakon

Żel do mycia rąk, wzbogacony w wodę z kwiatu lotosu. Dostępne są także żel pod prysznic i dezodorant w kulce o zapachu kwiatu lotosu.

  9. Żel do mycia rąk Ylang-Ylang

  Żel do mycia rąk, wzbogacony w olejek eteryczny ylang-ylang, delikatnie myje ręce i pozostawia je gładkie i miękkie. Dostępny jest także żel pod prysznic o zapachy ylang-ylang

  Wszystkie zdjęcia produktów wraz z informacją o cenach znajdziecie w naszej galerii.

  Zobaczcie też:

  Poolates - nowy rodzaj pilates w wodzie

  Więcej o: