Nowa stylizacja paznokci według Ciary

Ciara bardzo skrupulatnie dba o swoją urodę. Systematycznie odwiedza salony kosmetyczne, a efektami dzieli się z fanami na facebook'u.

Ciara jest jedną z gwiazd, która bardzo związana jest ze swoimi fanami. Aktywnie, i co zadziwiające, samodzielnie prowadzi fanpage'a na facebook'u wrzucając tam wiele informacji dotyczących nie tylko codziennej pracy, ale również osobistych drobnych newsów. Chętnie dzieli się tym z fanami.

Parę dni temu, na przykład odwiedzała salon kosmetyczny, w którym robiła zabieg pedicure oraz manicure. Zachwycona rezultatem, wrzuciła zdjęcie nowej stylizacji paznokci na swojego fanpage'a, gdzie niemal natychmiast pojawiło się około tysiąc komentarzy.

Ostatnio w tematyce stylizacji paznokci pojawiło się wiele nowych trendów. Jednym z nich jest trochę inny sposób na francuski manicurze, w którym wykorzystuje się wciąż 2 kolory, ale w zupełnie inny sposób. Nie tylko łączymy zupełnie różne kolory, ale podkreślamy drugą końcówkę paznokcia.

Prezentuje się ciekawie i elegancko, a przy okazji zupełnie niebanalnie. Zamiast góry, zdobimy miejsce tuż przy macierzy paznokcia.

W manicurze Ciary kosmetyczka postawiła na klasyczną czerwień zdobiąc płytkę średniej wielkości koralikiem w kolorze złota. Wygląda ciekawie i elegancko! I z całą pewnością podoba się samej piosenkarce.

A jak podoba się wam?

Zobaczcie też:

Pokaz Garetha Pugh. Nowe trendy w stylizacji paznokci

Więcej o: