Kosmiczna charakteryzacja Katy Perry w nowym teledysku

Już 31 marca premiera nowego klipu Katy Perry do piosenki E.T. Artystka całkiem dosłownie wygląda w teledysku kosmicznie!

Katy Perry - królowa przebieranek , tym razem posunęła się w swojej wyobraźni o krok dalej. W nowym teledysku do piosenki o tytułe E.T, który światową premierę ma już jutro artystka ucharakteryzowana jest na kosmitkę.

Zdjęciami podzieliła się z fanami już parę dni temu na portalu społecznościowym facebook. Jej stylizacja jest zachowana w ulubionych przez piosenkarkę kolorach. W futurystycznym makijażu dominują: róże, fiolety, błękity i sporo bieli. Wszystko w mocnych, nasyconych odcieniach. Do tego , sztuczne rzęsy i turkusowe soczewki nadające spojrzeniu odrobinę dzikości. Usta są w kolorze purpurowofioletowym. Cała reszta to oczywiście obróbka komputerowa.

Oryginalne są również paznokcie w kształcie szponów. Katy umieszczając zdjęcia na fanpage'u zwróciła się również z prośbą do fanów, by próbowali odtworzyć ten kosmiczny makijaż umieszczając jego zdjęcia na swoich profilach.

Teledysku pojawi się już jutro! Jak wam się podoba pomysł na tą charakteryzację?

Facebook Katy PerryFacebook Katy Perry Facebook Katy Perry

Zobacz też:

Chanel Iman w nowej reklamie perfum Be Delicious

Jak podoba ci się stylizacja Katy Perry do teledysku E.T?
Więcej o: