Kolorowe efekty współpracy MAC i Apple. WIELKI ŻART?!

1 kwietnia na serwisie Bellasugar pojawiła się informacja o nowej limitowanej kolekcji kosmetyków MAC, która jest efektem współpracy z marką Apple. Informacja szybko została podchwycona przez inne media. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie był to tylko żart na Prima Aprilis!

Na serwisie pojawiły się informacje, że współpraca dwóch marek (giełdowych gigantów) została nawiązana przy okazji 10. rocznicy wprowadzenia Mac OS X, czyli systemu operacyjnego dla komputerów Macintosh oraz 35. rocznicę powstania firmy Apple. A zaangażowanie w innowacyjność i ciekawe wzornictwo we wspólnym dla obu marek projekcie została nareszcie zwieńczona sukcesem:

Eleganckie, charakterystyczne dla marki Apple opakowania zostały przeniesione na luksusowe produkty do makijażu. Oczywiście zaopatrzone są w logo Apple. Jest to dobra wiadomość dla kolekcjonerów gadżetów tej marki. Nieprzypadkowa jest również kolorystyka. Bowiem oprócz błyszczyka (który beżową barwą kojarzyć ma się z oryginalnym komputerem Macintosh), wszystkie kosmetyki są w żywych, wyrazistych odcieniach używanych przez markę Apple w latach 1976-98.

Nowa kolekcja MAC i AppleNowa kolekcja MAC i Apple Nowa kolekcja MAC i Apple

MAC 2 - bo tak nazywa się kolekcja będzie dostępna w internetowych sklepach MAC, oraz w sklepach firmowych MAC. Przedsmak nowej kolekcji mogą już poczuć fani marki Apple. Zrobić to mogą dzięki darmowej aplikacji dla iPhone 4 , obecnie dostępnej w iTunes Store. Aplikacja jest dość zaawansowana, a dzięki technologii rozpoznawania twarzy zostaje zasugerowane użytkownikowi jakie produkty MAC powinien wybrać.

Zaciekawiona tym newsem, napisałam do Anny Żukowskiej - która w Polsce zajmuje się PR marki MAC. Odpisała mi, że nie posiada żadnych informacji na ten temat i prawdopodobnie również dałam się nabrać!

Zobaczcie na zdjęcia! Jeśli był to tylko żart, to trzeba przyznać, że szczegóły zostały naprawdę świetnie dograne!

Nowa kolekcja MAC i Apple

Nowa kolekcja MAC i AppleNowa kolekcja MAC i Apple Nowa kolekcja MAC i Apple

Zobacz równie kolorową kolekcję Wonder Woman:

Więcej o: