Nowa kolekcja pomadek Estee Lauder

Nowa pomadka od Estee Lauder to kremowa konsystencja i nowa technologia głębokiego pigmentu, który odpowiada za trwałość kosmetyku.

Pure Color Lipstick to nowość Estée Lauder, która powstała przy współpracy Dyrektora Kreatywnego ds. Makijażu, Toma Pecheux.

Produkt, który właśnie pojawił się na polskim rynku łączy w sobie modę i technologię, dzięki dwóm nowatorskim formułom dającym możliwość tworzenia nowoczesnej stylizacji ust. Pomadki te zostały opracowane przez ekspertów w taki sposób, by zagwarantować najwyższą jakość barw, połysk i trwałość .

W tych pomadkach tak łatwo się zakochać -chodzi tu nie tylko o ładny wygląd, ale o usta, poprzez które można wyrazić siebie" - Tom Pecheux, Dyrektor Kreatywny ds. Makijażu Estée Lauder

Wyjątkowa technologia True Vision Technology wykorzystuje intensywne, silnie nasycone pigmantami odcienie w celu zapewnienia efektu nasyconego, głębokiego koloru. Dzięki zastosowaniu wyciągów z pestek moreli, masła Shea oraz witamin C i E usta są głęboko nawilżone, przy czym naprawdę ładnie pachnie.

  Klasyczne kolory uzupełniono o kilka intensywnych odcieni, modnych w tym sezonie.

  Produkt charakteryzuje się dwoma formułami:

  1) Satin Creme (Satynowo-kremowa) - Polimery z naturalnymi pigmentami barwiącymi zapewniają delikatne, lśniące wykończenie

   2) Lustrous Shimmer (Błyszcząca) - Połyskujące pigmenty tworzą na ustach wielowymiarowy efekt.

   Niezależnie od tego z jakich powodów kupno poleca producent, ja rekomenduję ten produkt przede wszystkim ze względu na jego wyjątkową trwałość. Pomadka nie rozstaje się z moją kosmetyczką. Rzadko zdarza się, by szminka w tak dosłowny sposób trzymała się na ustach przez cały dzień . Nie straszne jej jedzenie, czy picie. Dzięki kremowej konsystencji nie zasycha tworząc matowego efektu wysuszonych warg.

   Cena detaliczna: 106 zł

   Zobaczcie też:

   Kolekcję lakierów - Piraci z Karaibów

   Więcej o: