Ashley Greene specjalnym wydaniu InStyle Hair

Ashley Greene pojawiła się w nowym, specjalnym wydaniu InStyle Hair. Gwiazda opowiada tam o swoich metamorfozach związanych z pracą aktorki.

Po roli Alice w sadze "Zmierzch" kariera Ashley Greene szybko zaczęła się rozwijać. Gwiazda nie tylko stała się znacznie bardziej rozpoznawalna. W przeciągu 2 ostatnich lat zaangażowano ją do wielu projektów i to nie tylko filmowych. Między innymi została ambasadorką kosmetyków Mark . Stanowisko przejęła po Lauren Conrad.

W wywiadzie do magazynu, aktorka zdradza, że uwielbia się malować i układać włosy, ale nie lubi tracić na to zbyt wiele czasu i zwykle wszystko zajmuje jej około 15 minut.

Lubię zmieniać kolor włosów i fryzury. Zawsze jestem gotowa na nowe metamorfozy".

Jej gotowość do zmian pozwoliła jej się wcielić w rolę Alice. Ashley pasuje po prostu każda fryzura.

Proces charakteryzacji na planie trwa zwykle około 2 godziny. Mniejszy problem jest z włosami, bo są po prostu zawinięte pod peruką".

Kolejna ekranizacja sagi The Twilight: Breaking Dawn pojawi się 18 listopada. Będzie to pierwsza z dwóch części ostatniej odsłony.

Włosy Ashley na okładce InStyle Hair prezentują się znakomicie, jak na gwiazdę przystało. Hollywoodzkie loki w dużej objętości to bardzo kobieca fryzura, która pasuje każdej z nas.

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie tam więcej zdjęć Ashley Greene!

Zobacz też:

Stylizacje z Hollywood - powroty do długich włosów

Więcej o: