Agyness Deyn wróciła do blondu

Agyness Deyn - miłośniczka krótkich włosów, przez ostatni czas wiele eksperymentowała z ich kolorem i fryzurą . Ostatecznie wróciła znów do blondu. I dobrze!

Laura Hollins - dziewczyna ze smażalni Fish & Chips w Manchesterze, odkąd zaczęła swą karierę wciąż się zmienia. Dziś Agyness Deyn jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych modelek na świecie. Zawdzięcza to nie tylko swym nieodpartym wdziękom, ale przede wszystkim oryginalnością urody, która ma coś z dzikiej i uroczej chłopięcości.

Modelka, która od zawsze nosi krótkie fryzury przez ostatnie lata przechodziła wiele metamorfoz . Najbardziej charakterystycznym kolorem jej włosów był jasny, platynowy blond. Któregoś dnia, jednak Agyness obcięła blond pasma i właściwie zupełnie pozbyła się włosów. Niezależnie od powodów jakie nią wówczas kierowały, modelka straciła odrobinę ze swojej kobiecości.

Później przyszedł czas na zupełnie chłopięcą fryzurę z irokezem . W końcu, po dłuższej przerwie znów wróciła do blondu. I dobrze, bo w tym wydaniu modelka wygląda chyba najkorzystniej. Najmniej udaną stylizacją było za to przefarbowanie włosów na czarny kolor. Zupełnie nie pasował do delikatnej urody Deyn i zdecydowanie ją przytłaczał.

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie tam trochę zdjęć Agyness w różnych odsłonach!

A niżej zdjęcie sprzed miesiąca i sprzed paru dni. Jak lepiej?

Agyness Deyn. Marzec 2011Agyness Deyn. Marzec 2011 Fot. EastnewsAgyness Deyn. Kwiecień 2011Agyness Deyn. Kwiecień 2011 Fot. Eastnews

Zobaczcie też:

Agyness powróciła i promienieje

Więcej o: