Drew Barrymore ruda!

Drew Barrymore, której piękny kolor włosów był przez nas niejednokrotnie chwalony - postawiła na "małą" metamorfozę.

Oczywiście nie wiemy, dlaczego Drew postanowiła na tak wyrazistą zmianę swojego wizerunku, może zwyczajnie jak każda kobieta poczuła potrzebę odmiany?! Artystka nie raz zmieniała już kolor i fryzurę. Ostatnia koloryzacja jednak należała do jednych z najlepszych w jej wydaniu.

Two tone hair , bo o niej mowa jest to jeden z najpopularniejszych fryzjerskich trendów ostatnich miesięcy. Pisaliśmy już o tym nie raz, jednak dla tych, którzy nie wiedzą o czym mowa, przypomnimy, że koloryzacja polega na płynnym przejściu z jednego odcienia włosów w drugi - ciemniejszy lub jaśniejszy, przy czym różnica powinna być dość subtelna. Niezależnie od tego czy zmiana jest mniej, czy bardziej widoczna - odcienie muszą się wzajemnie przenikać , a kolory pozostawać w tej samej tonacji.

Drew była jedną z pierwszych gwiazd, która zapoczątkowała modą na farbowanie włosów w ten sposób . Wygląda na to, że już się jej znudziło. W sumie nic dziwnego, ostatnio wzięło z niej przykład, tak wiele celebrytek, że jej pomysł przestał być już oryginalny.

Jak podoba wam się jako ognista rudowłosa?

Drew BarrymoreDrew Barrymore Fot. Eastnews

Zobaczcie też Two tone hair w stylu Moniki Brodki

Jak podoba wam się Drew Barrymore w rudych włosach?
Więcej o: