Depilacja pachnąca kokosem

Nowe maszynki Wilkinson zostały stworzone z myślą o przyjemności golenia. Maszynka pachnie bowiem kokosem.

Wydaje się to być całkiem ciekawym pomysłem. W końcu często nie sprawia nam większej różnicy jakiej maszynki używamy. kobieta nie zastanawia się przy kupnie nad ilością i ostrością nożyków. Ale kiedy golarka pachnie kokosem - to może stanowić to element zaciekawienia.

Xtreme3 Coconut Dream jest zaopatrzona w rączkę, która uwalnia przyjemny zapach kokosa. Dodatkowo, dwa paski nawilżające z ekstraktem z aloesu oraz jojoby łagodzą podrażnienia i pielęgnują skórę pozostawiając uczucie komfortu. kolejnym elementem przyciągającym uwagę są kolory pachnących rączek (koral oraz zieleń).

Aby przed zakupem sprawdzić, jak pachnie Xtreme3 Coconut Dream - wystarczy potrzeć próbkę zapachu umieszczoną na opakowaniu.

Iain Douglas

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

Maszynki Wilkinson Xtreme3 Coconut Dream dostępne są w opakowaniu:

Xtreme3 Coconut Dream; 4 szt.; sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł.

Zobacz też:

Nowe pomadki L'oreal - kolorowo czy nude?

Więcej o: