Leighton Meester twarzą perfum Very Wang

Leighton Meester została twarzą nowego zapachu Very Wang. Na zdjęcia czekaliśmy długo - bo aż pół roku!

Wiadomość o tym, że jedna z bohaterek Plotkary, będzie twarzą nowych perfum Very Wang dotarła do nas już w zimie, więc na ostateczne efekty pracy trzeba było czekać długo. Leighton stojąca na balkonie występuje w długiej tiulowej sukni bez ramiączek autorstwa samej Very Wang.

Suknia, która na zdjęciach prezentuje się pięknie była podobna bardzo niewygodna. Leighton ledwo mogła w niej oddychać, ponieważ projektantce zależało, by mocno podkreślić talię aktorki. Powodowało to duży dyskomfort ruchów, choć tego oczywiście nikt na spocie nie zobaczy.

Obrazek kojarzy się trochę ze współczesną odsłoną Romea i Julii lub inną bajkową stylizacją, tyle, że tytułowy "rycerz" wygląda jakby konia zamienił raczej na motor.

Butelka, którą również projektowała Vera Wang wygląda ciekawie. Jak pachną perfumy przekonać się będziemy mogli dopiero w sierpniu. Wówczas bowiem zapach trafi na półki sklepowe.

Leighter prezentuje się naprawdę bajecznie. Teraz czekamy z niecierpliwością na moment pojawienia się spotu reklamowego.

Zobacz też:

Blake Lively ruda!

Więcej o: