Nowe, letnie zapachy Tommy Hilfiger

Dwa nowe zapachy na lato od Tommy'ego Hilfigera to edycja limitowana. Znajdziecie tam zarówno męską, jak i damską wersję.

Dwa nowe zapachy to limitowana edycja na lato 2011. Zainspirowana niczym innym jak beztroską letniego, gorącego dnia. Czyli to, czego możemy się spodziewać nie będzie wielką niespodzianką: rześkość i odświeżenie, a także zapach świeżo ściętych kwiatów.

Tommy i Tommy Girl to pierwsze wprowadzane przez nas na rynek zapachy, które z tej przyczyny będą zawsze zajmować szczególne miejsce w naszych kolekcjach", powiedział Tommy Hilfiger.

Wprowadzając zapachy na lato w limitowanej edycji, chcieliśmy ożywić zapachy, dostarczając naszym fanom zabawne, lekkie wersje ich ulubionego zapachu".

Nie jest to pierwsza edycja limitowanej serii wakacyjnej.

Woda toaletowa w wersji męskiej to przede wszystkim nuty cytrusowe połączone z orzeźwiającym liściem brzozy. Kojarzyć ma się z letnim koktajlem na werandzie.

Woda toaletowa Tommy Girl to nuty kwitnących kwiatów, gdzie głównym akordem jest magnolia. Mieszając się ze świeżymi i rześkimi, wodnymi odcieniami, zapach kończy się słonecznym ciepłem letniego ogrodu.

Oba zapachy dostępne są w sprzedaży od kwietnia.

Ceny:

tommy summer - 166 zł /100 ml

tommy girl summer - 192 zł /100 ml

TommyTommy Fot. materiały prasowe

Inną nowością marki jest wiosenny flakonik Hilfiger Woman Peach Blossom dla kobiet. Kwiatowo-orientalny zapach został stworzony we współpracy z perfumerią Douglas

Tommy Hilfiger to jedna z najbardziej niezwykłych marek na świecie. Tworząc ten zapach, Perfumerie Douglas oraz Tommy Hilfiger stworzyli coś bardzo wyjątkowego. Jesteśmy bardzo dumni z tej współpracy, w ramach której już po raz drugi stworzono wyjątkowy zapach wyłącznie z myślą o klientkach perfumerii Douglas", powiedział Reiner Unkel, Dyrektor Oddziału Perfumerii Douglas.

Nuty zapachowe to włoska bergamotka, biała brzoskwinia, czarna porzeczka. Nuta serca otwiera się z kolei fioletowym irysem, mimozą oraz wanilią. Wieńczocą zapach jest nuta bazy czyli piżma, bobu tonka oraz egzotycznym palonym kokosem.

Cała kompozycja wydaje się być całkiem ciekawa, podobnie jak opis zapachu, który bardzo nam się spodobał:

To czarujący zapach, tak jak nosząca go kobieta. Jest niewinna, słodka i prowokacyjnie puszcza oko. Gdy już Ci się wydaje, że ją rozgryzłeś, zaskakuje Cię kapryśnym posunięciem, sprawiając, że znowu się w niej zakochujesz. Nowa romantyczna kobieta naszych czasów, jest zniewalająca i nie można się jej oprzeć.

Zapach PEACH BLOSSOM jest dostępny wyłącznie w Perfumeriach Douglas od kwietnia 2011.

Tommy HilfigerTommy Hilfiger Fot. materiały prasowe

Cena detaliczna:

Hilfiger Woman Peach Blossom 30 ml - 141 zł

Hilfiger Woman Peach Blossom 50 ml - 201 zł

Zobacz też:

Nowe perfumy Avon - Love to the Fullest

Więcej o: