Która lepiej? Sarah Jessica Parker czy Cheryl Cole?

Fryzury w przesadnie dużej objętości co jakiś czas - wracają do mody. W tym sezonie znów są trendy. Która z gwiazd prezentuje się lepiej w takim uczesaniu?

Kobiety dobrze się czują w tego typu fryzurach, bo choć ich ułożenie zajmuje zwykle dłuższą chwilę, sprawiają, że czujemy się bardziej zmysłowo. Loki i fale , bo o nich mowa dodają dziewczęcego uroku i zwracają uwagę. W tym sezonie warto dodatkowo postawić na objętość.

Taka fryzura jest powrotem do przeszłości. Pomysłem nawiązuje do ikony prawdziwej kobiecości. To Brigitte Bardot zapoczątkowała modę na natapirowane i bujne fryzury. Lata 50 i 60. były epoką, która dawała paniom całe mnóstwo możliwości na wyrażanie siebie w bardziej kobiecy sposób. Moda podkreślająca nasze atuty, fryzury i makijaże były wyraziste i charakterystyczne.

Ale jak wszystkim świetnie wiadomo - moda zawsze wraca. Niektóre fryzury są uniwersalne i nieśmiertelne - podobnie jak ikony mody, które je promowały.

Sarah Jessica Parker oraz Cheryl Cole doceniają uczesania tego typu. Która z nich waszym zdaniem lepiej dobrała je do ogólnej stylizacji i która prezentuje się ciekawiej?

Zagłosujcie w naszym sondażu!

Sarah Jessica ParkerSarah Jessica Parker Fot. Eastnews

Cheryl ColeCheryl Cole Fot. Eastnews

Która gwiazda wygląda lepiej?
Więcej o: