Melanie Laurent - nową twarzą marki Dior

Marka Dior wybrała nową ambasadorkę. Została nią francuska aktorka Melanie Laurent, znana między innymi z filmu "Bękarty wojny" Quentina Tarantino.

Melanie Laurent została nową twarzą marki Dior i promować będzie kultowe już perfumy - Hypnotic Poison. Jak informuje PAP - zainteresowanie aktorką jest ostatnio bardzo duże. Jest to spowodowane jej aktywną działalnością nie tylko na polu filmowym.

Oprócz premiery filmu "I nagle wszystkich mi brak" ("Et soudain tout le monde me manque"), nagrała również debiutancki album: "En t'attendant". Aktorka jest również jedną z prowadzących tegorocznego festiwalu w Cannes, który właśnie się rozpoczął.

Melanie ma bardzo charakterystyczny i oryginalny typ urody. Ciekawe jak będzie wyglądała kampania reklamowa z jej udziałem?

Wzięcie udziału w reklamie perfum Hypnotic Poison, to nie lada zaszczyt. W końcu Melanie zastąpi w tej roli takie gwiazdy jak: Monica Belluci , czy Mila Jovovich .

Mila Jovovich w reklamie perfum Hypnotic PoisonMila Jovovich w reklamie perfum Hypnotic Poison fot. materiały reklamowe

Jak dalej informuje PAP Life:

Melanie jest artystką wszechstronną, bardzo uzdolnioną i odważną. Utalentowana aktorka, obiecująca reżyserka, zadziwiająca piosenkarka, piękna i zmysłowa kobieta - jest to idealny profil dla Diora i jego uwodzicielskich i prowokujących perfum Hypnotic Poison powiedziała Tiziana Tedeschi, rzeczniczka prasowa działu perfumeryjnego Domu Dior.

Nuty głowy : migdał, kminek i jaśmin

Nuty serca : wanilia, piżmo i drzewo cedrowe

Nuty bazy : drzewo sandałowe i mech dębowy

Cena : ok. 350 zł

Pierwszy zapach perfum Poison został stworzony w 1985 przez perfumiarza marki Dior,a Maurice'a Roger. Parę lat później, zaczęły powstawać inne odmiany zapachów: Tendre Pioson, Hypnotic Poison, Pure Poison i Midnight Poison.

Jak oceniacie nową ambasadorkę?

Melanie LaurentMelanie Laurent Fot. Eastnews

Melanie LaurentAP/Matt Sayles

Zobacz też:

Gwiazdy zamieniają blondy na rudości

Gala na cześć Alexandra McQueena - wybieramy najlepszą fryzurę i makijaż

jak oceniacie wybór Melanie Laurent na nową ambasadorkę marki Dior?
Więcej o: