Pierwsze zdjęcie Emmy Watson z kampanii Lancome

Zdjęcia do kampanii reklamowej z Emmą Watson w roli głównej zaczęły się w połowie marca. Dziś podglądamy pierwsze efekty sesji.

Niemałym zaskoczeniem była wiadomość, że Emma Watson zostanie twarzą znanych perfum marki Lancome Tresor in Love .

Jak do tej pory, większość osób kojarzyło Emmę z roli Hermiony Granger w filmach o Harrym Potterze. Aktorka, która dorastała wraz z kolejnymi adaptacjami filmowego hitu- wyrosła na piękną, młoda kobietę. Po sukcesach związanych z aktorstwem, świat zwrócił na Emmę baczniejszą uwagę. Przez pewien czas była twarzą marki Burberry , następnie stworzyła kolekcję dla ekologicznej firmy People Tree . Dziś swym wizerunkiem promuje produkt luksusowej marki kosmetycznej.

Zdjęciami zajął się Mario Testino, który bardzo chwalił sobie współpracę z młodą gwiazdą:

Obserwowałem Emmę długi czas. Pierwszy raz pracowaliśmy razem przy sesji dla Burberry, później fotografowałem ją przygotowując okładkę dla brytyjskiego Vogue'a, teraz z kolei dla marki Lancome. Ta dziewczyna jest jak kameleon. Komunikacja odbywa się zupełnie bezproblemowo. Ja o coś proszę, a ona natychmiast to robi".

Już teraz wiemy, że nie będzie to ostatnia wspólna sesja Emmy z Testino. W lipcu będą pracować przy okładce amerykańskiego Vogue'a.

Kariera 21-letniej Emmy wciąż kwitnie. W tym miesiącu zaczyna również zdjęcia do nowego filmu - The Perks of Being a Wallflower . Emma Watson w sesji dla LancomeEmma Watson w sesji dla Lancome kolaz lula.pl Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał backstage sesji dla Lancome - zajrzyjcie do naszej galerii.

Zobaczcie też poprzednią kampanię perfum Tresor in Love marki Lancome

Więcej o: