Rachel McAdams i jej charakteryzacja na Marilyn Monroe

Choć po kilku dniach festiwalu w Cannes, pojawiło się już wiele krytycznych głosów  dotychczasowych stylizacji Rachel McAdams - jej charakteryzacja w stylu Marilyn Monroe przypadła nam do gustu.

Rachel McAdams jest artystką, z której wyczuciem stylu - faktycznie można czasem polemizować. Mimo wszystko jednak, jej ostatnia charakteryzacja przypadła nam do gustu, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór fryzury i makijażu.

Na wtorkowej projekcji filmu Midnight in Paris - Rachel w bardzo hollywoodzkim stylu zwróciła na siebie uwagę. Tematyczna stylizacja nawiązująca do legendarnej postaci Marilyn Monroe . nie należy wprawdzie do szczególnie oryginalnych, ale trudno powiedzieć, że aktorka prezentowała się w niej niekorzystnie.

Biała suknia z szerokim rozcięciem projektu Louis Vuitton skompletowana z parą czarnych szpilek od Louboutins wraz z fryzurą typu vintage - stanowiły dość kompletną całość. Loki w dużej objętości wraz z udanym makijażem sprawiały, że trudno było również odwrócić uwagę od twarzy aktorki.

Koralowa pomadka wpadająca w pomarańczowy odcień, to w tym sezonie jeden z najmodniejszych odcieni szminek. Dobrze, że makijaż nie był kopią charakteryzacji Marilyn, wówczas całość byłaby zbyt przerysowana.

Rachel McAdams na festiwalu w Cannes, 2011rRachel McAdams na festiwalu w Cannes, 2011r Fot. Eastnews

Zobaczcie również:

Makijaż w stylu Marilyn Monroe

Więcej o: