Gwen Stefani w Cannes - kolejna sesja dla L'Oreal Paris

Okazuje się, że Gwen Stefani miała więcej powodów do odwiedzin Cannes, niż pozostałe gwiazdy. Wzięła udział również w sesji zdjęciowej do nowej kampanii reklamowej marki L'Oreal.

Gwen Stefani odwiedziła Cannes z kilku powodów. Wśród najważniejszych znalazły się: słońce, jedzenie, rodzinna zabawa... oraz praca.

Gwiazda już po raz trzeci wzięła udział w kampanii reklamowej marki L'Oreal Paris . W Cannes odbyła się właśnie sesja zdjęciowa. Gwen pozowała na jachcie, basenie oraz na balkonie pięknej willi. Informacje takie pojawiły się na stronie internetowej miesięcznika Elle.

Końcowe efekty zdjęć będziemy mogli podziwiać dopiero we wrześniu (właśnie wtedy ukaże się też nowy album No Doubt ). Mimo, że tym razem gwiazda wystąpi bez czerwonej pomadki - wyglądała i prezentowała się znakomicie. Marka L'Oreal, której Gwen jest ambasadorką, widocznie zadbała o artystkę podczas trwania festiwalu. Jej charakteryzacje robiły wrażenie.

19 maja (dzień, w którym odbyła się sesja) Gwen Stefani prezentowała się naprawdę wspaniale.

W naszej galerii znajdziecie też kilka zdjęć z sesji dla L'Oreal Paris oraz fotografie pozostałych stylizacji gwiazdy podczas festiwalu.

Zagłosujcie w naszym sondażu, którego dnia Gwen prezentowała się najlepiej!

Gwen Stefani w Cannes 2011Gwen Stefani w Cannes 2011 Fot. Agencja Wyborcza.pl

Gwen Stefani w Cannes 2011Gwen Stefani w Cannes 2011 Fot. Agencja Wyborcza.pl

Zobaczcie też pozostałe spoty reklamowe z udziałem Gwen Stefani

Która charakteryzacja Gwen Stefani na Festiwalu w Cannes podoba ci się najbardziej?
Więcej o: