Jaskrawe kolory w letnim makijażu z marką Deborah

Nowa kolekcja kosmetyków do makijażu Chic Nomad  to jaskrawe i żywe odcienie połączone z klasyczną elegancją. Inspiracją były dalekie kultury plemienne. Lubicie żywe kolory w makijażu?

Letnia kolekcja marki Deborah to połączenie ciepłych piaskowych kolorów, odcieni kości słoniowej i delikatnego beżu z turkusami, nefrytową zielenią i szmaragdowymi akcentami.

Chic Nomad, bo tak nazywa się nowa kolekcja powstała we współpracy z marką Morellato, której neo-etniczna biżuteria tworzona jest z naturalnych minerałów takich jak między np. onyks.

Kolory przypominające zalane słońcem pustynie i odległe ziemie plemion nomadów to główne inspiracje kolekcji Chic Nomad. Zielony nefryt, turkus i fiolet mieszają się tu z ciepłymi kolorami piasku, złota i brązu.

Kolekcja składa się z czterech produktów:

-   cienie poczwórne - Eye Design Eye Shadow Quad

-   kredki do oczu - Kajal Eyepencil

-   błyszczyki - Euphoric Shine

-   brązujący fluid - Bronze Perfect

1) Cienie poczwórne - Eye Design Eye Shadow Quad

Każda paleta zawiera 4 odcienie, które można łączyć dowolnie i na wiele sposobów. W nowej kolekcji dostępne w 2 zestawach kolorystycznych:

2) Kredka do oczu - Kajal Eyepencil

Kredka to idealny sposób na wydobycie głębi, podkreślenie makijażu oka. Może być używana samodzielnie lub w połączeniu z cieniem. Dostępna w trzech limitowanych kolorach:

121 Violet

122 Turquoise

123 Bronze

Cena: 19,90 zł

3) Błyszczyk Euphoric Shine

Błyszczyk do ust Euphoric Shine to nie tylko pięknie podkreślone, lśniące usta ale również zmysłowy zapach orchidei połączone z mieszanką substancji roślinnych z właściwościami zwiększającymi uwalnianie dopaminy (nazywanej również hormonem szczęścia).

Dostępny w dwóch nowych kolorach:

18 Juicy Watermelon

19 Rose Sorbet

Cena: 39,90 zł

4) Nawilżający fluid brązujący - Bronze Perfect

Lekki, nawilżający fluid brązujący, przeznaczony do każdego typu skóry ożywia cerę i zapewniać ma efekt naturalnej opalenizny. Delikatna, krem o nietłustej konsystencji, zawiera kwas hialuronowy. Produkt zawiera filtr SPF 10. Dostępny w dwóch odcieniach.

01 Sun Kissed Tan

02 Marrakech Bronze

Cena: 44,90 zł

Zdjęcia wszystkich produktów znajdziecie w naszej galerii!

Nowa kolekcja kosmetyków do makijażu DeborahNowa kolekcja kosmetyków do makijażu Deborah Fot. Materiały prasowe

FiFi Awards 2011 - Oskary perfumiarstwa rozdane. Jakie zapachy zostały wyróżnione?

Więcej o: