Nowe "automatyczne" pomadki Guerlain

Luksusowa marka kosmetyków Guerlain wprowadziła na rynek pomadkę o nazwie Rouge Automatique.

Powstanie tej pomadki wiąże się z pewną historią. "Ne m'oubliez pas" (Nie zapominaj o mnie) była pierwszą pomadką stworzoną przez Guerlain w 1870 roku. Aime Guerlain zastosował zasadę cylindra, używanego w tamtych czasach do odlewania świec. Z kolei w 1936 roku powstała pierwsza pomadka bez nakrętki Rouge Automatique.

Jego technika była rewolucyjna sama w sobie. W tamtych czasach, kunszt i ręczne wykończenie były powszechnym zjawiskiem. Obecnie, wymagana jest produkcja przemysłowa, aby sprostać wymaganiom klientek na całym świecie. Dziś technika nie jest już fenomenem, ale jest to fajny powrót do przeszłości. Pomadki, jak doskonale wiemy mogą być produktem luksusowym i lubimy tak o nich myśleć.

Wśród nowości mamy do wyboru szeroki wybór kolorów. Odkrywasz pudrowy beż, wibrujący róż, egzotyczny koral, prawdziwą czerwień. Pomadka ma delikatną konsystencję. Nie jest tłusta i nawilża usta.

Składniki: połączenie oleju i żywicy działa w harmonii wydobywającej blask i długotrwałość. Bogaty, lecz nie lepiący olej z mocą wysokiego połysku i załamywania światła. Żywica to blask bez rozmazywania. Zapobiega wytarciu się koloru jednocześnie go wzmacniając.

Zobacz też:

Podkłady na lato - zestawienie propozycji

Więcej o: