Megan Fox w reklamie męskich perfum Armani Code Sport

Megan Fox została jakiś czas temu twarzą reklamową kultowego zapachu Armani Code. Występuje również w męskiej wersji reklamy.

Armani Code to znany i kultowy już zapach marki Giorgio Armani. W nowej odsłonie występuje ulubienica projektanta - Megan Fox. Zdjęcia nawiązują klimatem do poprzedniej reklamy perfum. Identyczna jest nawet suknia , którą ma na sobie Megan.

Tym razem powstały dwie wersje reklamy. Damska i męska. Pierwsza wersja opowiada intrygującą historię mężczyzny i kobiety, którzy próbują walczyć z pokusą wzajemnego przyciągania, ale siła magnetyzmu okazuje się być nie do odparcia. Poddają się jej wciągającej mocy. Kiedy patrzą sobie w oczy już wiemy, że przed tym nie uciekną.

Armani Code Sport w sprzedaży będzie od w czerwca tego roku. Projektant opracował już wizje spotu reklamowego. Będzie to opowieść o sile i magnetyzmie ludzkiego ciała. Mężczyzna płynie pod powierzchnią wody podświetlonego basenu. Na brzegu jednak czekać na niego będzie niespodzianka.

Tym razem tematem przewodnim jest ogromna i niebezpieczna siła uwodzenia, przed którą trudno jest się bronić. W spocie aktorka wystąpiła u boku modela Chrisa Folza.

Giorgio Armani wybrał Megan Fox na ambasadorkę marki ze względu na jej wrodzoną zmysłowość, pewność siebie i siłę. W każdej kolejnej odsłonie udowadnia ona, że wybór był trafny!

Zobaczcie obie reklamy:

 
 

Na potrzeby kampanii fryzura Megan została zmieniona. My zdecydowanie wolimy ją oglądać w długich włosach!

Zobaczcie też:

Wiśniowa pomadka - hit, czy kit?

Więcej o: