Makijaż w stylu Gwen Stefani - WIDEO

Gwen słynie z oryginalnego stylu, którego trzyma się od lat. Większość z nas kojarzy ją z platynowym blondem, czerwoną szminką i wciąż modnym stylem retro. Zobaczcie wskazówki dotyczące jej makijażu na naszym WIDEO!

Gwen Stefani największą popularność zdobyła jako wokalistka No Doubt . Takimi przebojami jak "Just a Girl" , "Don't Speak", czy "Spiderwebs" wdzierała się na szczyty list przebojów wszystkich rozgłośni radiowych na świecie. Dziś jest już dojrzałą wokalistką , która dokładnie wie co chce robić z muzyką. Jej kariera solowa wciąż świetnie się rozwija. Ostatnio spore sukcesy odnosi również w dziedzinie mody jako projektantka.

Piosenkarka przez lata wypracowała sobie charakterystyczny tylko dla niej wizerunek. Słynie z niepowtarzalnego stylu - nie tylko tego, który dotyczy jej kreacji, ale i makijażu, który przeszedł dziś do klasyki. Gwiazda już od czasów No Doubt urzekała porcelanową wręcz cerą, która idealnie komponowała się z jej platynowymi włosami. Charakteru dodawała czerwona szminka , z którą piosenkarka nie rozstaje się do dziś.

Jej makijaż można uznać za klasykę uwielbianego przez nią stylu retro. Najważniejszym i głównym elementem każdej charakteryzacji, nie jest wbrew pozorom czerwony kolor pomadki. To czarna, gruba kreska eyelinera na oku stanowi tajemnicę jej makijaży. Podkreśla nią głównie górną powiekę, dzięki czemu oko wydaje się większe i nabiera bardziej kociego kształtu.

Chcąc wykonać makijaż nie zapominajcie o podkreśleniu brwi! Warto uzupełnić ich kolor kredką w odpowiednio dobranym kolorze. Do tego obowiązkowo czarny tusz pogrubiający rzęsy. Jeśli zależy wam na bardziej spektakularnym efekcie - postawcie na sztuczne rzęsy. Na końcu jasny puder do utrwalenia i słynna czerwona szminka. Przed nałożeniem nie zapominajcie o konturówce!

Makijaże w stylu gwiazd - Gwen Stafani

Więcej wskazówek znajdziecie w materiale wideo. Marta Kałużna - charakteryzatorka filmowo - teatralna, pokaże wam, na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę, zdradzi wam też kilka przydatnych trików!

Gwen StefaniGwen Stefani fot. East NewsGwen Stefani na fesiwalu w Cannes, 2011r.Gwen Stefani na fesiwalu w Cannes, 2011r. Fot. Eastnews

Zobaczcie też: Neonowy róż - hit sezonu!

Więcej o: