Nowość - bronzer marki Debby

Puder brązujący Maxi Sun w wersji połyskującej to najnowszy produkt marki Debby. Jego głównym zadaniem jest podkreślenie letniej opalenizny.

bronzer! To kosmetyk, którego w tym sezonie nie powinno zabraknąć w twojej kosmetyczce.

Bronzery nie tylko doskonale modelują kształt twarzy, używać go również możemy do rozświetlania. Skóra jest bardziej promienna, makijaż z kolei wygląda bardziej naturalnie i dziewczęco!

Pudry brązujące z powodzeniem ukryją oznaki zmęczenia cery, nadadzą kolorytu, ożywią, przyciemniają koloryt skóry, a już niedługo podkreślać będą mogły opaleniznę.

W dotychczasowym asortymencie produktów Debby mogliśmy znaleźć Puder brązujący Maxi Sun w trzech matujących odcieniach. W tym roku włoska marka postanowiła dodać do linii jeszcze trochę blasku. W rezultacie na rynku pojawiają się 3 nowe odcienie w wersji połyskującej.

Kuliste mikrocząsteczki mają wygładzać i ujednolicać skórę twarzy. Produkt zawiera: witaminy C, A, B1, B2, B6 i PP , aminokwasy, minerały. Oprócz efektu, podkreślenia makijażu, kosmetyk zmniejszać ma podrażnienia, a przy okazji odżywiać skórę. Produkt odpowiedni nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Nowość - bronzer marki DebbyNowość - bronzer marki Debby Fot. materiały prasowe

Produkt dostępny w 3 połyskujących:

Nr 5 Light Sand

Nr 6 Golden Sand

Nr 7 Tropical Sand

Cena: 22,49 zł

Zobaczcie również:

Jak uzyskać słoneczny efekt opalenizny w makijażu

Więcej o: