Nowość - kryjące podkłady marki Lirene

Marka Lirene wciąż się rozwija. Dotyczy to również takich produktów do makijażu jak podkłady. Dziś na rynku pojawia się nowa seria, tym razem kryjącej wersji kosmetyku.

Zupełnie niedawno pisaliśmy o nowych podkładach marki Lirene do cery wrażliwej, a już pojawiła się w tym temacie kolejna nowość. Tym razem są to podkłady kryjące, redukujące zaczerwienienia cery.

Jego zadaniem jest również dokładniejsze maskowanie wszelkich innych niedoskonałości takich jak: przebarwienia , cienie pod oczami, rozszerzone naczynka, czy blizny. Producent zapewnia, że łatwo dopasowuje się do koloru i struktury skóry, nie powodując przy tym efektu maski.

W formule kosmetyku znajdziecie: kwas hialuronowy i wyciąg z ostropestu, który zmniejsza zaczerwienienia skóry i poprawia jej koloryt.

Charakterystyczną cechą produktu jest zwiększona, w porównaniu do tradycyjnego fluidu, ilość pigmentów. Dzięki pokryciu pigmentów warstwą silikonu, ich rozłożenie w bazie jest lepsze, podczas gdy specjalny polimer proszkowy pomaga uzyskać uczucie miękkości.

Nowe fluidy Lirene Intensive Cover dostępne są w czterech odcieniach:

- 704 Naturalny

- 707 Beżowy

- 708 Toffee

- 709 Tiramisu

Pojemność: 30 ml, cena: 29,99

Zobaczcie również:

L'Air Nina Ricci - nowa kampania reklamowa perfum

Więcej o: