Lara Stone w nowej kampanii Toma Forda

Tom Ford wciąż rozwija swoją działalność tematyki "Beauty". W nowej kampanii kosmetyków do makijażu wystąpiła piękna Lara Stone.

Tom Ford , utalentowany światowej sławy projektant, doskonały reżyser i znakomity manager. Z jednej strony jego pomysłowość budzi podziw, z drugiej szokuje. Wiele jego ostatnich kampanii budziło sporo kontrowersji, najnowsza, w której występuje Lara Stone - nie jest szokująca, za to występuje w niej sam projektant.

Ford w ciągu ostatniego czasu, bardzo rozwija "urodową" część swojej pracy. Prawdopodobnie jest to po prostu dochodowy interes. Najnowsze zdjęcia kampanii reklamowej promującej kolekcję kosmetyków do makijażu, są niezwykle zmysłowe. Lara Stone wygląda na nich bardzo kobieco. Nic zresztą dziwnego, że efekt jest zadowalający - bo sesją zajął się duet Mert Alas i Marcus Piggott.

Kolekcja jest wprawdzie jesienna, ale dominują w niej żywe kolory. Modne zielenie połączone z pomadką w kolorze pomarańczy . Inną propozycją są elektryzujące fiolety połączone z nie mniej modnym w tym sezonie - neonowym różem pomadki.

Na trzecim zdjęciu widzimy bardziej subtelny makijaż w stylu nude z brzoskwiniowymi akcentami.

Lara Stone z pewnością nie narzeka na brak pracy, a propozycji nie brakuje. Nie ma w tym nic dziwnego - jej niekonwencjonalna uroda może być uwieczniana na wiele sposobów. Ta sesja po raz kolejny udowadnia, że to kobieta tysiąca twarzy!

Jak oceniacie efekty pracy Toma Forda i Lary Stone?

Lara Stone w kampanii Toma FordaLara Stone w kampanii Toma Forda fot. materiały reklamowe

Zobacz też:

Gwiazdy stawiają na gładkie upięcia

Więcej o: