Emma Watson na okładce Vogue - nie do poznania!

Emma Watson pojawiła się na okładce magazynu Vogue. 21-letnia aktorka jest prawie nie do poznania!

21-letnia letnia Emma Watson wygląda na zdjęciach olśniewająco. Charakteryzacja jednak sprawiła, że w pierwszej chwili trudno ją rozpoznać. Aktorka wygląda bardzo kobieco i zmysłowo. Do tej pory, jej uroda kojarzyła się raczej z delikatnością i eterycznością.

Wiele w tym przypadku zależy od makijażu. Modny wiśniowy kolor pomadki dodaje lat, ale jest elementem, który każdej stylizacji doda kobiecego uroku i klasy. Włosy Emmy są mocno zaczesane do tyłu, dzięki czemu element ten nadał jej charakteru silnej femme fatale.

Aktorka ma na sobie kreacje od Prady oraz biżuterię Ben-Amona.

W magazynie znalazł się również wywiad, w którym gwiazda zdradza, że

Sława jawiła się znikąd, a teraz desperacko próbuje stara się odnaleźć swoją drogę w tym nowym świecie.

Naszym zdaniem jednak aktorka radzi sobie całkiem nieźle. Jak do tej pory, większość osób kojarzyło Emmę z roli Hermiony Granger w filmach o Harrym Potterze. Aktorka, która dorastała wraz z kolejnymi adaptacjami filmowego hitu - wyrosła na piękną, młoda kobietę. Po sukcesach związanych z aktorstwem, świat zwrócił na Emmę baczniejszą uwagę. Przez pewien czas była twarzą marki Burberry , następnie stworzyła kolekcję dla ekologicznej firmy People Tree . Dziś swym wizerunkiem promuje produkt luksusowej marki kosmetycznej Lancome . Coraz częściej widać ją na okładkach magazynów o modzie.

Sesja Emmy Watson jest bardzo udana. Artystka po raz kolejny pracowała przy zdjęciach ze znanym fotografem - Mario Testino.

Emma Watson na okładce VogueEmma Watson na okładce Vogue fot. Skan magazynu Vogue

Zobacz też:

Makijaż w stylu Megan Fox - WIDEO!

Więcej o: