Makijaż w stylu Katy Perry - WIDEO

Katy Perry jest miłośniczką żywych, intensywnych kolorów. Również w makijażu. Oto kilka informacji, które mogą się wam przydać jeśli podoba wam się jej styl!

Katy Perry - jej styl jest albo podziwiany, albo potępiany. Gwiazda postawiła na dość wyrazisty wizerunek, który zwraca uwagę. Bardzo kolorowe i świecące stroje, peruki i charakterystyczny makijaż.

Pewne elementy charakteryzacji są jednak stałe. W makijażu są nimi: gruba czarna kreska eyelinera, która sprawia, że spojrzenie nabiera kociego wyrazu, mocno podkreślone rzęsy oraz różowa, neonowa pomadka . Dzięki temu wygląd Katy przypomina czasami modną charakteryzację wprost z lat 50. Z udanym makijażem niekoniecznie współgra całość stylizacji... ale to już jest zupełnie inna sprawa.

Chcąc wykonać make up w stylu Katy Perry - warto skupić się przede wszystkim na górnej powiece. Czarna kreska eyelinera powinna być dość gruba i wychodzić poza granicę powieki. Aby efekt był bardziej spektakularny - warto zaopatrzyć się również w sztuczne rzęsy. Elementem podstawowym jest też intensywnie różowa pomadka, która do niedawna uznawana była za szczyt kiczu. Dziś powraca jako jeden z najmodniejszych trendów w makijażu! Latem to właśnie neonowy róż będzie jednym z najmodniejszych kolorów na ustach.

Zobaczcie wideo:

Makijaż w stylu Katy Perry

Katy PerryKaty Perry AP/Katy Winn

Zobaczcie też inne makijaż w stylu gwiazd:

W stylu Megan Fox

Jak Gwen Stefani - WIDEO

Więcej o: