Makijaż w stylu Blake Lively - WIDEO

Jeśli jesteście fankami delikatnego makijażu w stylu nude - inspiracją może stać się dla was Blake Lively. Oto wideo ze wszystkimi wskazówkami.

Rola w serialu "Gossip girl" była przepustką do sukcesu dla tej młodej aktorki. Od tego czasu stała się bardzo popularna, bierze również udział w wielu różnych projektach . Blake ma bardzo delikatną i eteryczną urodę. Zwykle też subtelnie ją podkreśla. Gwiazda lepiej czuje się w lżejszym makijażu.

Gładka cera Blake nie wymaga większych poprawek. Do wyrównania kolorytu i nadania świetlistości warto użyć pudru w kompakcie . Róż będzie w tym makijażu niezbędny. Jest sojusznikiem promiennego wyglądu Blake. Najlepiej, by był to kolor delikatny w jasnoróżowym odcieniu. Możecie też wybrać delikatnie połyskliwy (oby nie nazbyt różowy - wybierzcie nieco chłodniejszy odcień), sprawi on, że światło będzie się odbijało od kości policzkowych, uwypuklając je.

Aby rozjaśnić cerę i nadać jej świeżości - warto postawić też na podkład nawilżający , a na odpowiednie elementy twarzy nałożyć odrobinę jaśniejszy rozświetlający korektor. Pamiętając, że jasny kolor uwypukla, a ciemniejsze odcienie optycznie zmniejszają.

Wyrównanie kolorytu skóry jest w przypadku takiego makijażu absolutną podstawą.

Zewnętrzny kącik oka możesz odrobinę podkreślić brązowym lub ciemnopomarańczowym cieniem. Resztę oka możecie pomalować cieniem w jasnym, waniliowym kolorze. Aby optycznie zagęścić linię rzęs - warto zrobić cienką kreskę brązowym cieniem.

Jednak wszelkie dokładniejsze rady - zostawiamy w rękach profesjonalistki - Marty Kałużnej , która opowie wam w filmiku o detalach wykonania takiego makijażu:

Makijaż w stylu Blake Lively

Blake Lively na MTV Movie Awards 2011Blake Lively na MTV Movie Awards 2011 fot. East News Zobaczcie też: Makijaż w stylu Megan Fox Makijaż w stylu Gwen Stefani - WIDEO

Więcej o: