Opaski w stylu Hippie - MUST HAVE tego sezonu!

Opaski to absolutnie letni must have! Najpopularniejsze są obecnie te w stylu hippisowskim - proste lub ozdobione kwiatami - założone w poprzek głowy.

Latem warto przypomnieć sobie o opaskach i innego rodzaju gadżetach. Nic, tak jak one, nie ozdobi nawet najprostszej fryzury. To sprytny sposób na dodanie swojej stylizacji odrobiny charakteru i wyrazistości. Szczególnie, że opaski w stylu Hippie to element obowiązkowy tego sezonu!

Stylizacje tego typu symbolizują tęsknotę za naturą . Połączmy więc swobodę i zabawę z delikatnością i naturalnością. Opaski można nosić na rozpuszczone, lekko pofalowane włosy, lub łączyć je z upięciami, które wcale nie muszą być gładkie. Wręcz przeciwnie - delikatny bałagan na włosach jest mile widziany, sprawi, że uczesanie będzie wyglądało bardziej dziewczęco.

Opaski, cienkie skórzane rzemyki wokół głowy kojarzyć się mogą ze stylem hippie. Ale pasują również do zupełnie stylizacji w zupełnie innym stylu. Pomysłów na noszenie opasek jest bardzo wiele. Są one tym typem akcesoriów, które z powodzeniem urozmaicą każdą fryzurę.

Zajrzyjcie też do naszej galerii! Znajdziecie tam inspirację ze sklepów oraz światowych wybiegów mody!

Jak zrobić opaskę z warkocza?

Wałeczek w stylu Pin Up Girl - instruktaż wykonania

Więcej o: