Fryzura Nicky Hilton - idealna na lato!

Szukacie inspiracji na lato? Fryzura Nicky Hilton - jest idealną propozycją dla dziewczyn o długich i półdługich włosach.

Na identyczne fryzury zdecydował się Ungaro na pokazie wiosenno letniej kolekcji na rok 2011.

Warkocze są dziś bardzo modną fryzurą . Możemy je nosić zarówno na co dzień: do pracy, szkoły, jak również na wielkie wyjścia, gdy chcemy spektakularnego efektu. Zarezerwowana dla kobiet z długimi włosami pasuje do każdego typu urody.

Może nadać twarzy łagodnego, naturalnego wyrazu sprawić, że wyglądamy romantycznie, lub w wydaniu ekstrawaganckim być niebanalnym i ciekawym. Różni się od zwyczajnej fryzury i przyciąga wzrok, a o to przecież nam chodzi!

Poza tym jest idealną propozycją na lato. Koszyczek - nawet jeśli nie jest wykonany tak profesjonalnie jak nosi Julia Tymoszenko - to uczesanie bardzo dziewczęce. Zobaczcie tylko na zdjęcia Nicky Hilton!

Wbrew pozorom - wykonanie nie jest wcale trudne. Niekoniecznie musimy robić warkocze dobierane. Wystarczy przedzielić włosy przedziałkiem na środku głowy, a następnie zrobić dwa warkocze po bokach głowy. związać je cienkimi recepturkami w kolorze naszych włosów i połączyć na czubku głowy. Aby fryzura lepiej się trzymała - warto przypiąć warkocze do głowy spinkami również po bokach.

Całość spryskujemy lakierem i gotowe!

MILTON VENTURA/BROADIMAGE/EAST NEWS/Milton Ventura/Broadimage

MILTON VENTURA/BROADIMAGE/EAST NEWS/Milton Ventura/Broadimage

Zobaczcie też:

Jak zrobić opaskę z warkocza

5 wskazówek dla kręconych włosów

Wskazówki dla kręconych włosówWskazówki dla kręconych włosów Fot. Shutterstock

Więcej o: