Irina Shayk na okładce Harper's Bazaar w makijażu w stylu Lady Gagi

Piękna Irina Shayk pojawiła się na okładce lipcowego numeru Harper's Bazaar. Modelka ucharakteryzowana w stylu Lady Gagi jest prawie nie do poznania!

Wyraziste kreski eyelinera wykonane w niestandardowym miejscu, już od kilku miesięcy zapowiadane były na jako wiosenno-letni hit w makijażu.

Mogliśmy zaobserwować to między innymi na pokazie kolekcji D' Art Métiers Fashion Show Chanel w Paryżu.

Oprócz efektownej fryzury w bizantyjskim stylu w wykonaniu znanego brytyjskiego stylisty Sama McKnighta - uwagę zwracał wyrazisty i ciekawy makijaż, którego autorem był z kolei główny dyrektor kreatywny marki Chanel w dziedzinie makijażu - Peter Philips.

Trendy z wybiegów Chanel/trendy na karnawałTrendy z wybiegów Chanel/trendy na karnawał kolaz lula.pl

Od tego wszystko się zaczęło. Symetryczne, nie tylko czarne kreski namalowane eyelinerem lub kredką stały się jednym z trendów w letnim sezonie. Nie chodziło zresztą chodzi o standardową kreskę tuż przy górnej linii rzęs!

Najmodniejsza kreska to ta przy załamaniu powieki . Może być klasycznie czarna, ale nie tylko! Pomysł wydawał się być dość kontrowersyjny, ale kreski w niestandardowym miejscu nie tylko mogą wyglądać dobrze, ale również stylowo. Udowodniła to Lady Gaga, która jest absolutną mistrzynią ciekawych i odważnych makijaży, ale również rosyjska piękność Irina Shayk, która w podobnej do charakteryzacji wystąpiła na okładce ostatniego numeru meksykańskiego wydania Harper's Bazaar.

Modelka, która zwykle wygląda bardzo delikatnie - tym razem prezentuje się zupełnie inaczej. Na fotografii trudno ją rozpoznać. Bardziej przypomina nam egipską piękność Cleopatrę . Nie da się również ukryć, że makijaż jest bardzo podobny do ulubionych charakteryzacji Lady Gagi.

Irina ShaykIrina Shayk scan Harper's Bazaar

Irina ShaykAP/Shizuo Kambayashi

Kreski nadają naszej twarzy ostrości i wyrazu. Pomysł wykorzystano również na pokazie wiosenno-letniej kolekcji Marni w Mediolanie. Do modnego makijażu dodano również pomarańczową pomadkę , która w tym sezonie jest absolutnym hitem!

Neonowy róż pomadki - hit, czy kit?

Neonowy róż pomadki na pokazie Jil SanderNeonowy róż pomadki na pokazie Jil Sander kolaż lula.pl

Zobacz też:

Więcej o: