Makijaż w stylu Angeliny Jolie - WIDEO!

Uwodzicielskie spojrzenie Angeliny Jolie jest każdemu doskonale znane. Gwiazda maluje się zwykle podobnie - nie przesadzając z ilością upiększających kosmetyków. Poznaj niezbędne wskazówki i wykonaj taki makijaż samodzielnie!!

Angelina Jolie jest jedną z tych gwiazd, która przez lata wypracowała sobie swój własny styl malowania się. Niezależnie od tego, czy jest to uroczysta gala, czy zwykła konferencja - jej charakteryzacje są raczej delikatne.

W makijażu oczu - dążymy przede wszystkim do uzyskania efektu "kociego oka". Innymi słowy - podkreślamy w szczególności zewnętrzny kącik oka. Czarna kreska eyelinerem - również będzie podstawowym elementem w tym makijażu.

Makijaż w stylu Angeliny Jolie

Instruktaż:

Łuk brwiowy rozświetl waniliowym cieniem. Powiekę pomaluj cieniem w ciepłym odcieniu beżu, lub złota , następnie zarówno na górną powiekę (przy zewnętrznym kąciku oka), jak i wzdłuż dolnej nałóż cień w kolorze chłodnego brązu . Oczy będą wydawały się większe, jeżeli wewnętrzny kącik pomalujesz jasnym cieniem.

K reska namalowana u nasady rzęs natychmiast je zagęści. Namaluj ją czarną kredką. Zacznij malować mniej więcej od połowy oka (nie od samego wewnętrznego kącika) przeciągając ją do zewnętrznej strony, na końcu skieruj ją lekko ku górze, ma być w tym miejscu grubsza. Następnie cienkim pędzlem nałóż wzdłuż kreski czarny cień . Tak, aby ją delikatnie rozetrzeć. Aby osiągnąć efekt "kociego oka" wyjdź lekko poza granicę powieki.

Kreska na dolnej powiece - powinna być namalowana w analogiczny sposób. Również skupiamy się na podkreśleniu zewnętrznego kącika.

Tuszujemy rzęsy i nie zapominajmy o niezwykle ważnym elemencie kończącym makijaż oczu. Jest to czarna kreska - namalowana wewnątrz krawędzi dolnej powieki.

Na policzki - warto użyć delikatnego, brzoskwiniowego różu, natomiast jeśli chodzi o usta - Angelina stawia zwykle na błyszczyki w równie delikatnym i subtelnym odcieniu.

Świat oszalał na punkcie powiększania ust. Czy wkrótce wszystkie kobiety będą mieć usta jak Angelina Jolie? Świat oszalał na punkcie powiększania ust. Czy wkrótce wszystkie kobiety będą mieć usta jak Angelina Jolie?  Fot. Eastnews/lula.pl

Makijaż w stylu Gwiazd krok po kroku - zobacz metamorfozę!

Więcej o: