Makijaż w stylu Taylor Momsen - WIDEO

Makijaż w stylu Taylor Momsen - tylko dla odważnych? Sprawdźcie - jak wy będziecie prezentowały się w gotycko-rockowym wydaniu!

Taylor Momsen w odróżnieniu od większości gwiazd, które wręcz kochają metamorfozy oraz eksperymentowanie ze swoim wizerunkiem - uparcie trzyma się raz wypracowanego wizerunku .

Mocny i charakterystyczny makijaż oczu stały się jej znakiem rozpoznawczym. Z delikatnej i eterycznej blondynki - Taylor stała się rockowym wampem. Taką stylizację wybrała i w niej czuje się najlepiej.

Do wykonania tego makijażu potrzebować będziemy dosyć mocno kryjącego podkładu.

Aby wykonać tak ciemny makijaż oczu - na cała powiekę należy nałożyć ciemno-grafitowy cień . Pokrywamy nim i dolną i górną powiekę, wychodząc poza jej granice. Przed rozpoczęciem aplikacji cienia - lekko strząśnijcie pędzelek - pozwoli wam to uniknąć zsypania kosmetyku.

Grubym pędzlem rozetrzyjcie granicę cienia, Dla podkreślenia intensywnego efektu - możecie wykonać czarne kreski. Na końcu maskara i makijaż oczu gotowy!

Makijaż w stylu Taylor Momsen Niedawno pisaliśmy o modnym purpurowym kolorze pomadki. Właśnie na taki kolor Taylor Momsen zwykle maluje usta. Zajrzyjcie też do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć ekscentrycznej artystki!

Taylor Momsen za kulisami. Taylor Momsen za kulisami.  forum Zobacz też: Makijaż w stylu Katy Perry Makijaż w stylu Leughton Meester

Czy odważyłabyś się pomalować podobnie jak Taylor?
Więcej o: