Niestandardowy bob Keri Hilson

W niedzielę odbyła się gala BET Awards. Pojawiła się na niej również Keri Hilson. Jej oryginalny bob - może stanowić ciekawą inspirację.

Przeciwniczki krótkich włosów są zdania, że takie fryzury są zwyczajnie nudne, bo jesteśmy zmuszone wciąż czesać się tak samo. Twierdzenie to jest jednak dalekie od prawdy, bowiem i krótkie fryzury mają swój niepowtarzalny urok . Pole do manewru wcale nie jest małe.

Ten, kto uważa, że bob jest nudą fryzurą powinien spojrzeć na Keri Hilson. Gwiazda, która w niedzielę pojawiła się na imprezie BET Awards - zrobiła na nas duże wrażenie. Zarówno swoją stylizacją, jak i fryzurą.

Krótsze włosy, nawet jeśli obcięte w prostą fryzurę, taką jak bob wcale nie muszą zawsze wyglądać tak samo. Artystka postawiła na standardowe cięcie i grubą grzywkę, ale wystarczył jeden oryginalny element, by fryzura nabrała zupełnie innego wyrazu . Dłuższe pasmo z jednej strony głowy spowodowało, że miała ona swój niepowtarzalny charakter. W przypadku Keri - pasmo było zapewne doczepione, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by podobne rozwiązanie stało się inspiracją również dla was.

Stylizację również oceniamy na duży plus. Keri Hilson - doskonale prezentowała się w purpurowo-czarnym kombinezonie marki Tibi! Dobrze dobrana biżuteria i świeży makijaż doskonale dopełniały całość.

Nicky Minaj postawiła na podobną fryzurę, a raczej - perukę, która imitowała podobną fryzurę, jednak w jej przypadku wyglądała znacznie mniej efektownie.

Zobacz też:

Jak zrobić grzywkę z długich włosów

Jak zrobić grzywkę z długich włosów?

Fryzjerskie inspiracje na lato w stylu Fergie

Więcej o: