Nasz hit - serum i krem M Picaut

W marcu pisaliśmy o kosmetykach w kategorii nowości na polskim rynku. Dziś możemy śmiało potwierdzić, że marka ekologicznych kosmetyków M Picaut to według nasz absolutny hit!

Korzenie marki wywodzą się ze Szwecji. To właśnie jedna z tamtejszych modelek - Mette Picaut postanowiła stworzyć linię kosmetyków naturalnych, ekologicznych i efektywnych. Zrobiła to zresztą z powodzeniem.

Przypominamy, że M Picaut Swedish Skincare jest ekskluzywną linią produktów do pielęgnacji skóry twarzy. Produkty są wolne od olejów mineralnych, parabenów, silikonów, siarczanow, wypełniaczy i sztucznych barwników.

Składniki zawarte w kosmetykach pochodzą z czystych upraw. Zamiast syntetyków produkty zawierają na przykład naturalne masło kakaowe. Łącząc naturalne składniki z aktywnymi peptydami osiągnięto bardzo zadowalające efekty. Produkty czerpią jednocześnie z natury i z nauki.

Nasza ocena:

Mieliśmy okazję wypróbować zarówno serum jak i krem do twarzy. Produkty świetnie nawilżają i nie uczulają. Zwracam na to szczególną uwagę, bowiem moja skóra jest nie tylko wrażliwa i alergiczna. Od dziecka choruję na atopowe zapalenie skóry i muszę powiedzieć, że oba produkty sprawdziły w 100% swe pielęgnacyjne właściwości. Poza ty są bardzo wydajne. Już odrobina kosmetyku dobrze rozprowadza się na całej twarzy. Po 4 miesiącach regularnego stosowania muszę stwierdzić widoczną poprawę mojej cery. Jest gładsza i wygląda zdrowiej. Produkty nie są wprawdzie tanie, ale zdecydowanie warte swojej ceny!

Testowane produkty:

1) Zaawansowany krem Anti Age, bazujący na wysokoefektywnych, naturalnych peptydach oraz aktywnych składnikach z ekologicznych upraw. Rokitnik zwyczajny bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe odżywia i chroni. Lekki zapach. Doskonały dla cery wrażliwej, mieszanej oraz tłustej, natomiast z dodatkiem kropli Precious Oil wskazany dla cery suchej.

Zaawansowany krem Anti Age, bazujący na wysokoefektywnych, naturalnych peptydach oraz aktywnych składnikach z ekologicznych upraw. Rokitnik zwyczajny bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe odżywia i chroni. Lekki zapach. Doskonały dla cery wrażliwej, mieszanej oraz tłustej, natomiast z dodatkiem kropli Precious Oil wskazany dla cery suchej. Cena: 162złZaawansowany krem Anti Age, bazujący na wysokoefektywnych, naturalnych peptydach oraz aktywnych składnikach z ekologicznych upraw. Rokitnik zwyczajny bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe odżywia i chroni. Lekki zapach. Doskonały dla cery wrażliwej, mieszanej oraz tłustej, natomiast z dodatkiem kropli Precious Oil wskazany dla cery suchej. Cena: 162zł Fot. materiały prasowe

Cena: 162zł

Jest to serum Anti Age, które odżywia i sprawia i wygładza skórę. Produkcja własna kolagenu ma zwiększać się, dzięki naturalnym peptydom. Serum bazuje na olejach z pestek brzoskwiń, rokitnika zwyczajnego oraz jojoba. Daje cerze zastrzyk odżywczy. Do wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza suchej oraz dojrzałej.

Jest to serum Anti Age, które odżywia i sprawia i wygładza skórę. Produkcja własna kolagenu zwiększa się dzięki naturalnym peptydom. Serum bazuje na ekskluzywnych olejach z pestek brzoskwiń, rokitnika zwyczajnego oraz jojoba. Daje cerze prawdziwy zastrzyk odżywczy. Do wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza suchej oraz dojrzałej. Cena: 243złJest to serum Anti Age, które odżywia i sprawia i wygładza skórę. Produkcja własna kolagenu zwiększa się dzięki naturalnym peptydom. Serum bazuje na ekskluzywnych olejach z pestek brzoskwiń, rokitnika zwyczajnego oraz jojoba. Daje cerze prawdziwy zastrzyk odżywczy. Do wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza suchej oraz dojrzałej. Cena: 243zł Fot. materiały prasowe

Cena: 243zł

Kosmetyki można kupić w sklepie internetowym, ale powoli trafiają już na sklepowe półki!

www.mettepicaut.pl

Zobaczcie też:

Nowa Miss USA Alyssa Campanella wygrała dzięki rudym włosom?

Więcej o: